Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én úgy félek a cigányoktól...

Én úgy félek a cigányoktól hogy rosszul vagyok ha a közelembe jönnek felmegy a vérnyomásom ideges leszek főleg a kigyúrt keménykedő féléktől. Mit tegyek hogy ne féljek tőlük?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 20:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Reszketek felmegy a vérnyomásom szédülök hallványan láttok és még a környékről is elhúznék, most is pár órája szívinfartust kaptam tőlük mikor billiárdoztunk és feszítenek csúnyán nézznek ránk. És a kisugárzásuk is gyűlölet.
2014. febr. 6. 20:59
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom hogy lány vagy fiú vagy-e de ha utóbbi akkor illene összekapni magad, és nem félni. Nehogy már neked kelljen félni villamoson, buszon, nyilvános helyen.

21/F

2014. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Azért viselkednek igy,mert tudják, hogy félnek tõlük.Rájuk sem kell nézni, és akkor nem fognak kérkedni.
2014. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Keress fel pszichológust.
2014. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Menj el dolgozni egy gyárba ahol ők is dolgoznak, pár hét után fel se tűnik ha a közeledben vannak. Amúgy fölösleges ennyit aggódnod rajta,van millió más veszély ami miatt ideges lehetnél.
2014. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kis köcsög cigány gyerek alig van ki a földből belevernék a fejébe egyet úgy felhúzom magam de ott a háta mögött 5 kigyúrt olyan idős mint én meg idősebek.
2014. febr. 6. 21:23
 7/15 anonim válasza:
84%
ha mutatsz egy gyárat ahol ezek DOLGOZNAK,felterjesztelek nóbel békedíjra.:)
2014. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Ez természetes válaszreakció, a cigányoktól való félelem, hisz tudjuk mind milyenek.
2014. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk a tiszaújvárosi jabil, tele volt velük a gyár. Persze csak akkor ha kellettek bérmunkások. Jobb fizuért, állandó munkára sztem egyet se vettek fel.
2014. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a problémádat,de csak annyit tudok tanácsolni,ne félj tőlük,mert ettől érzik magukat erősnek.Lúzer,élősködő tetvek.Tisztelet a kivételnek.
2014. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!