Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesebeteg vagyok, jelenleg...

Vesebeteg vagyok, jelenleg mindkét karomon cimino fistula van, ezért, csak a bokámon todok vérnyomást mérni.2 napja mérem a lábamon és sokkal magadabb a vérnyomásom, mint amikor a karomon mértem, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
140-160 körül mérem a lábamon. Ezelőtt a karomon mindig 120-130-as volt a vérnyomásom. Ez normális, hogy a lábon ennyivel magasabb?

2014. jan. 31. 00:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elgépelésekért, telefonról írtam.
2014. jan. 31. 00:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Gravitáció.
2014. jan. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fekve/félig ülve mérem. Amúgy most találtam egy angol nyelvű oldalt, ahol azt írják 10-20%-kal magasabb a lábon, ha ez igaz, akkor nem változott a dolog.
2014. jan. 31. 00:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Mind a két Cimino működik?
2014. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen mindkettő működik, a bal kezemen extrán tágult, ezért kell majd lekötni, de ameddig az új "meg nem érik", addig a régin történik a dialízis.
2014. jan. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!