Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeretnek a 30 éves...

Mit szeretnek a 30 éves férfiak vagy fiúk?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy például milyen zenéket?


Én 30 vagyok, de olyan zenéket, témákat szeretek, mint az 50 évesek. A természet, A retro, zenék: https://www.youtube.com/watch?v=YGUgd2ngj_4, és retro zenék.


Ezért röhögnek ki a velem egykorúak a facebook-on is. Akkor mit szeressek? Kifestőket, macikat, ahogy tapsolnak a játszóházban, Nicky Minay, Justin Beaber?


Mit szeretnek a 30 évesek?



2014. febr. 7. 14:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy a dübögős zenéket szeressem?
2014. febr. 7. 14:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy, hogy ki mit gondol arrol, amit szeretsz? Miert kene megfeleljen az izlesed akarkinek? 30 evesen annyi eszed van, mintha max. 15 lennel.
2014. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21 évesen úgy gondolom, teljesen korrekt ez a szám, amit belinkeltél.
2014. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg a Duna TV, nem az Rtl, ahol már hányingerem van a a sok trendi ruhába öltözött félmeztelen vagány nőktől?
2014. febr. 7. 14:51
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nincs veled gond, aranyos vagy.
2014. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még van pár dolog, amit le akarok szedni a netről, aztán meg ki is köttetem, amúgy is unom már az internetet.
2014. febr. 7. 15:08
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
south park és metál zene
2014. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Minay :D
2014. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég!

Nem.

Egy korának megfelelően viselkedő, értelmes 30 éves MAGASRÓL tesz arra, hogy mások hogyan vélekednek a zenei ízléséről a facebookon, és nem is próbál görcsösen megfelelni másoknak.

Tényleg egy tizenéves szintjén ragadtál.

Nem létezik olyan, hogy "ezt KELL" szeretnie egy harmincévesnek, és "ezt meg ezt" véletlenül sem. Tudod, az ízlés, EGYÉNI!

2014. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: Csúcs vagy, ez a szám csodálatos :). Olasz verziókban hallgatok ilyesmiket. Ezekben a dolokban még ott vannak az igazi ZENESZERZŐK!, tele MUZIKALITÁSSAL és ÉRZELMEKKEL! A DunaTV és az M1, M3 nekem is a kedvenceim!
2014. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!