Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az h eddig akárhány...

Miért van az h eddig akárhány munkahelyem volt egy idő után mindig rohamosan elkéstem?

Figyelt kérdés

Max 3-4 hónap és elkezdek késni ami általában kirúgáshoz vezet. Miért van ez?

Másoknak olyan könnyen megy :(

Holnap kezdek egy elég komoly munkahelyen ami fontos szerepet fogjázszani az életemben és már előre félek pedig itt le kell húznom minimum 1.5 évet ahhoz h legyen értelme (minősítést kapok) Mi kellene tennem h jobb legyen?



2014. febr. 9. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez bizony egy emberi hiba és sokunkkal megesik, velem is. Otthon vagy, készülődsz, de még van időm, van időm,ó, még ráérek, aztán "A francba, már ennyi az idő?!"

Amit tehetsz, az az, hogy készítesz magadnak egy napirendet és szándékosan előbbre írod magadnak a munkakezdésed idejét, mondjuk 15-20 perccel. Csinálsz egy próbát, amikor nincs tétje, tehát szabadnapon. Elkezdesz készülni, mintha munkába mennél, totál nyugisan, ahogy szeretnél és méred az időt. Majd elindulsz és megnézed, hogy egy normál tempóban hogyan érsz be. Ezek alapján már nagyjából be tudod tájolni az időigényedet és aszerint alakítani a napirendedet.

2014. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vicces kérdés ugye? A humor kategóriába kellett volna. Nos, mit kéne tenned? Talán ne késs el :D
2014. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán mindent úgy kellene csinálni, mint az elején, nem? :D

Mivel szúrod el az időt később? 3-4 hónap alatt már rutinból készülődik az ember a munkahelyére, mi a fenéért nem tarod magad az eredeti rutinhoz, amivel nem késel el? Számomra ez felfoghatatlan, hogy egy felnőtt ember nem tud odafigyelni arra, hogy ne késsen el...

2014. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-4 hónap után már elegem szokott lenni az egészből és nincs már az a láz mint az elején úgy mint a szerelemben...

Ált nem kelek fel időben vagy visszaalszok még egy kicsit mert már elegem van h az életem nagy részét a munka teszi ki ráadásull egy röhelyes fizetésért nagyvonalakban ennyi

2014. febr. 9. 13:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Tűzz ki valami nagyobb célt magad elé. Pld. járj el reggelente nyelvtanfolyamra (vagy tornázni). Ez inspirálhatna is, mert pld. egy magasbb végzettséggel magasabb bért tudnál elérni... és juszt is felkelnél időben.
2014. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Kérdés:

Miért van az h eddig akárhány munkahelyem volt egy idő után mindig rohamosan elkéstem?


Mi kellene tennem h jobb legyen?


Válasz:

Tűzz ki valami nagyobb célt magad elé. Pld. járj el reggelente nyelvtanfolyamra (vagy tornázni).


GYK, én így szeretlek! XDDDDDD

2014. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig ez így van. Amióta reggelenként eljárok nyelvtanfolyamra, mindig időben beérek. A tanár eleinte anyázott, hogy miattam fél 5-kor kell kelnie, de azóta ő is be tud érni időben. Szóval működik.
2014. febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szóval mivel jönnek értem majd kocsival fél hatkor...

Jobban járok ha előtte mondjuk negyed ötkor kezdődő nyelvtanfojamra járok.

Nem is rossz ötlet szexuális élet kilőve alvási idő jobb esetben 6 ra hazaérek 7 kor már ágyban vagyok már csak szombat vasárnapvasárnap kéne valamit kitalálni nehogy legyen egy kis időm bármi másra :D

2014. febr. 9. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogjad meg a kis telefonodat és az ébresztőt állítsad 10 perccel előrébb. Köszönöm a zöld kéz hegyeket!
2014. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Digóka... miért nem olvastad tovább a beírást, aminek az első felét bemásoltad? :D Digóka, én így szeretlek.
2014. febr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!