Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már nem bírom elviselni a...

Már nem bírom elviselni a munkahelyem! A munkatársaim állandóan hibát keresnek a munkámban, ha nem találnak, akkor a személyiségembe kötnek bele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állj a sarkadra, légy határozott és egyenként kapd el őket akkor, amikor nem számítanak rá és beszélgess el velük. Mondd meg nekik, hogy a saját munkájukkal törődjenek, és ne a tiéden csámcsogjanak. Ha meg a személyiségeddel kötözködnek, akkor finom megjegyzésekkel felhívhatod rá a figyelmüket, hogy bizony ők sem tökéletesek, úgyhogy ne csesztessenek téged, hanem saját magukkal foglalkozzanak.
2013. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legy Te a legjobb! Ez idegesiti majd oket a legjobban. Azert kotnek mar bele a szemelyisegedbe, mert a munkadnak nem talalnak hibat (pedig keresik). Ennek a mozgato rugoja legtobb esetben az irigyseg, vagy a sajat magukkal elegedetlenek, es ezert azzal probalnak jobbnak latszani, hogy masokat huznak le. Az egyik amit tehetsz hogy tokeletes munkavegzessel nem hagy tamadasi feluletet, a masik hogy ha megfelelo a karizmad, akkor a sajat fegyveruket forditod ellenuk: ha kritizalnak, kritizald vissza. Ha beszolnak, szolj vissza. Sot, 1-2x Te magad kezdemenyezz egy ilyen tamadast, ez esetben azt fogjak latni hogy jobb ha leallnak veled szemben mert bizony a sarkadra allsz es ott mar lehet koppanni nekik is. Legy eros es sajnalom hogy ilyen alantas kornyezetben kell dolgoznod.
2013. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

"A munkatársaim állandóan hibát keresnek a munkámban, ha nem találnak, akkor a személyiségembe kötnek bele."

Ennyire támadható vagy mindkettőben?

2013. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hashajtót a szemetek kávéjába,vizébe.
2013. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Aki akar az mindig talalni fog indokot. Nem hinnem hogy a tamadhatosagaval van a gond, hanem azzal hogy a visszahuzodobb tipusu embereket a legtobb helyen elobb utobb szetkapjak az ilyen patkanyok. De gondolom Te meg nem jartal kozossegben
2013. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ne törődj velük!
2013. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A munkámban egyáltalán nem vagyok támadható, csak úgy tesznek mintha valamit rosszul csináltam volna, mintha azt nem úgy kellett volna csinálni. Csak ezzel nem sokra mennek, ezért kezdtek amiatt cseszegetni, hogy halkan beszélek. Ha meg kikérem magamnak, akkor meg azt mondják, hogy milyen nagy arcom van.
2013. aug. 2. 21:34
 8/11 anonim válasza:
41%
Szerintem ez (sajnos) attól is függ, hogy milyen a hiearchia. He te vagy a legkevesebb ideje ott, akkor vszleg azért. Én a tanácsukat kérném, hogy ezt a hibát hogyan tudnám kiküszöbölni. Szóval elfogadnám a kritikájukat, ha ők rangidősek lennének velem szemben (az más kérdés hogy tényleg fájna), vagy bennmaradnék tovább, hogy megnézzem ő hogyan csinálja, hogy mitől olyan ügyes, stb. Nem tudom milyen munkakör, biztos van megoldás. Vagy ha ez se vezetne célra, akkor megkérném a főnököm, hogy segítsen valami tanfolyammal, vagy képzéssel, vagy plusz gyakorlattal, mert a kollegák visszajelzése alapján rosszul dolgozom. Szerintem csak az együttműködés segít. Nem lehet szembemenni a többséggel. Persze, talán tévedek. Én ilyen vagyok, annál keményebben dolgoznék, ha szeretem azt a munkát.
2013. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs gond a munkámmal,mivel a főnökünk is egyre fontosabb munkákkal bíz meg, és amióta ezt tapasztalták azóta egyre elviselhetetlenebbek. Szerintem csak irigyek vagy féltik a pozíciójukat.
2013. aug. 2. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#5

De vszeg neked sincsen nagy tapasztalatod, ha azt hiszed, hogy minden ok nélkül történik...

2013. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!