Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok, hogy ez az...

Normális vagyok, hogy ez az álmom a jövőmet illetően?

Figyelt kérdés

Az minden vágyam, hogy nyissak egy kocsmát és egy hozzà kapcsolódó sztriptízbárt, de nem akármilyet, hanem olyan helyet, ahol a tánc művészetén, a gyönyörködtetésen van a hangsúly, és nem ribis lányok vonaglanak, hanem klasszikus szépségek. Mindkét hely a régi korokat idézné.

Szerintetek normális, hogy lányként ilyen ambícióim vannak? :D


2014. febr. 10. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez nekem is tetszik.
2014. febr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Marry Me! :DDDDDD
2014. febr. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándító lesz, amit mondok, de a kocsmába és a kocsma melletti sztriptízbárba elég valószínűtlen, hogy a művészetek miatt fognak járni a vendégek.
2014. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jelentkezek táncosnőnek :)
2014. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez jól hangzik... Normális vagy persze, önálló és eredeti gondolatokkal méghozzá. Bár az egyik előttem szóló szavaiban is van valami, miszerint a legtöbben nem a művészet miatt fog oda menni, de attól még lehet művészi a klub, ha neked úgy tetszik, hátha néhány kultúráltabb embert is megfogsz vele, és törzsvendégeddé válik. Meg majd vedd filmre a lányokat, és rakjad fel a youtubra reklámnak, ha ez jogilag lehetséges!
2014. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális, 16 éves korig (?)
2014. febr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugi, én egy romantikus swing, jazz élőzenés éttermet akarok, ami a minőségre fekteti a hangsúlyt, és olyan romantikus, hogy belecsöppensz a székbe. (persze enyhe erotikával fűszerezve a helyet) :3 23f
2014. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!