Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyenek az esélyeim a jövőmet...

Milyenek az esélyeim a jövőmet illetően? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Most fejeztem be az alapiskolát és egészségügyi iskolába megyek tovább.Ha sikerül elvégeznem nővér leszek.Innen mehetnék még tovább tanulni orvosnak vagy diplomás nővérnek,de félig meddig nem ez a valódi álmom.Német nyelvet kezdtem el előbb tanulni,szóval németül alapokat már tudom.Angolt később kezdtem tanulni és épp a legrosszabb tanárt fogtuk ki az iskolában.Füzetet nem használtunk az évek során és csak angol szavakat tanultunk semmi mást.Angol nyelvtudásom eléggé a legalján van.Viszont nagyon szeretnék kimenni külföldre pontosabban Angliába,Londonba.Egy dolog biztos én ebben az országban (SZK) nem akarok maradni.Nagy álmom lenne,hogy kimehessek oda csak hát azért pénz is kell majd hozzá és hogy megálljam a helyem valamilyen pozícióban.Ha leteszem az érettségit az egészségügyi suliban és kimennék Londonba milyenek lennének az esélyeim?Milyen állásom lehetne ott kb.? Mennyire lássátok esélyesnek az elképzelésemet a jövőmről? :)
2013. aug. 5. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy kb 10 év múlva neked milyen esélyeid lesznek senki sem tudja megmondani az még nagyon messze van.
2013. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Diplomás nővérként és jó angoltudással van esélyed. De ezek a minimum követelmények.
2013. aug. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!