Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy nagyon érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy nagyon érzelmes vagyok fiú létemre? Ez nagyon nagy baj a jövőmet illetően?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most van a második kapcsolatom(és Ha Isten is úgy akarja, akkor remélhetőleg az utolsó és életem végéig tartó) Szinte mindenen meg tudok sértődni,mindenen felkapom a vizet,mindenbe jeleket vélek felfedezni, akár még csak egy barátnőm által elmondott szóban is. NAgyon féltékeny vagyok/voltam, azt érzem hogy nagyon szerelmes vagyok és már családot és gyereket is beterveztem a párommal(ő is egy magamfajta komoly ember)El fo gom jegyezni fél év után, és házasodni is akarok vele 1,5-2 éven belül. Én nagyon hamar szerelmes lettem belé, és most is jobban szerelmes vagyok belé, mint ő belém(erre ő azt mondta, hogy "talán" igaz ez) NAgyon hevesen csókolózok, nagyon szenvedélyesen, az erdőben sétálva a barátnőm azt hitte hogy meg akarom őt dugni.(pedig csak csókolózás közben felhuzogattam a pólóját hogy megérintsem a hasát és a hátát, ő meg egyfolytában nyekergett, és félt h ember fog jönni arra fele,mellesleg nagyon sok bogár meg szúnyog volt ott) A barátnőm azt mondja, hogy ő is nagyon szerelmes belém, legalábbis azt mondja hogy jobban mint eddig bárkibe(neki is én vagyok amásodik). De akkor még is mitől lehet hogy én jobban vagyok szerelmes? Erre azt tippelte hogy én érzelmesebb típus vagyok. És valóban, én nagyon könnyen szerelmes tudok lenni, ha nincs senkim, és nagyon hamar, nagyon érzékeny vagyok, minden mozzanatára, szavára és jeleire.
2013. máj. 8. 20:23
 1/7 A kérdező kommentje:
ÉS fél éve vagyunk együtt és összejövetelünk után (2. személyes találkozó) 2 héttel én már azt küldtem neki sms-be, hogy "nagyon imádlak, belédszerettem"
2013. máj. 8. 20:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon szép, több ilyen pasi kéne, legalábbis én egy ilyen fiúra vágyom, én is érzelmes típus vagyok. Nincs semmi baj veled. A barátnőd elfogad így, a többi meg ne érdekeljen! Sok boldogságot! :)
2013. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt az exem, de engem ezzel megfojtott. Emberfüggő, de én nem szeretem, ha a másik ennyire érzelmes. Viszont ha a barátnőd elfogad így, és így szeret, akkor minden rendben. Féltékenykedni meg ne féltékenykedj, mert lehet, hogy ez egy idő után zavarni fogja. Bízz benne. :)
2013. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az ilyenek miatt kéne újra bevezetni a sorkatonaságot...meg 20 évesen házasság?o.O
2013. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már miért lenne baj? :D Ha a barátnőd ezt elfogadja, és így szeret téged, akkor ne érdekeljen más véleménye :D 19/L
2013. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 kemény vagy
2013. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de szerintetek is érzelmes vagyok ezek alapján amit leírtam?

amúgy köszi a válaszokat

2013. máj. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!