Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szívassam meg emlékezetesen?

Ditta98 kérdése:

Hogy szívassam meg emlékezetesen?

Figyelt kérdés

Az ex pasim nem bírja,hogy anno dobtam. Osztálytársak vagyunk. Állandóan szivat. Lehordott mindennek,hogy …… vagyok,mert dobtam. De annyira unom,hogy így lehord OK NÉLKÜL.

De nemsoká szülinapja. Egész osztály előtt akarom szívatni. Adjatok ötleteket.



2014. febr. 10. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki hogy: Ha felállt volna nem hagylak ott. De jó hangosan hogy mindenki hallja.
2014. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyen szöveg után mint amit az 1-es irt, mindenki tudni fogja, hogy nem kellettél a pasinak,és még arra sem talál méltónak, hogy megd.gjon. ha ezt te kimondod, vagy a válasz szövege olyan frappáns lenne, hogy a büdös életbe az emberek elé nem mernél menni. Szóval én a helyedben nem tenném.


Ha "ok nélkül" szívatna akkor nem itt kérnél olyan szöveget amivel sok ember előtt akarod lejáratni. Valószínűleg nem kellettél neki, és nem vetted észre magad, és csak nyomultál. Ebből csak rosszul jöhetsz ki, ha nem állsz le.

2014. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ém dobtam..Ő nem kellett..De valahogy megakarom szívatni
2014. febr. 10. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne szívasd meg az lesz a legjobb. Miért dobtad? Egyszer gondoltad, hogy nem kell és The End? Fáj neki a szakítás, ezért csesztet, meg lehetne neki normálisan is mondani, hogy álljon le. Szívasd csak, biztos hiányzik neki.
2014. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Smárold le a legjobb barátját :D
2014. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő is szívat állandóan. 2013.05.23án szakítottunk.
2014. febr. 11. 09:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Folyton szívat. Csinál haverjaival kamu fbt írkálnak össze vissza,hogy én vagyok. Askkal is ugyanezt
2014. febr. 11. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!