Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » H szívassam meg az egyik...

H szívassam meg az egyik osztálytársamat?

Figyelt kérdés
14 éves a csaj, és a hátam mögött elhord mindennek, a tavalyi évemet megpróbálta teljesen tönkre tenni, csak mert féltékeny rám. eddig csak ráhagytam ezeket, de már nem bírom, h mindent tönkre tesz és visszaakarom adni neki, de nem tudom hogyan. légyszi segítsetek!!!
2013. dec. 6. 15:07
 1/6 anonim válasza:
33%
nevibe hozá létre facét oszt irogasá a nevibe minden szart
2013. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kérj meg egy ismerőst hogy titkon vegye fel ahogyan ocsmáról, aztán vegyél fel te is egy videót magadról és kulturálisan és lazán mond el, hogy ez a csitri mennyire unatkozik, és a szintje egyenlő egy ovodáséval, ezért inkább nem is érdekelt téged, de már betelt a pohár, meg mondj valami gázat a csajról, hogy te is lővőldözhetnél, de nem teszed, mert te értelmesebb vagy ennél mutasd meg mindenkinek hogy ő a nyomi...tedd ki jelőld be


szerintem elmenne a kedve ezek után

2013. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abból hogy bosszút állsz,látni hogy te sem vagy jobb nála.
2013. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem csak helyre kell tenni
2013. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, majd akkor meg is csinálom:DD:) jaa lehet, h nem vagyok, de akkor azt mondd meg légyszi h mit tennél te ha valaki tönkre akarna tenni téged!!!
2013. dec. 7. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
egyszer mindenki előtt le kell égetni, de nagyon csúnyán - biztos tudsz vmi cikis dolgot, vagy egyszerűen csak olvass be a képébe, és majd el fogja szégyelni magát. Vegyél menő cuccokat, és szard le! Idegesiteni fogja.
2013. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!