Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan érzékeny...

Miért vannak olyan érzékeny emberek, akik képesek napokig bánkódni olyan miatt, hogy mondjuk nem engedték előre a buszon felszállásnál?

Figyelt kérdés

Nem túlzok... Ismerek ilyet! Képes a legapróbb dolgokon, napokig szomorkodni, és agyalni!

Egy olyanon kiakad, hogy valaki nem engedte előree a buszon... Egy vad idegen nem valaki fontos ember számára...


Miért vannak ilyen érzékeny emberek?



2014. febr. 10. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég,és még azt hittem én vagyok túlérzékeny!Ezen például sosem akadok ki,hogy nem engednek előre a buszon...viszont ha kigúnyolnak,akár ovis módon,akkor egyből sírhatnékom van.
2014. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én arra vagyok érzékeny amit csinálok. Tobb hónapja tortént kisebb hibáimért ma is elgondolkozok, és bánkódom. Miért nem csináltam meg azt? Miért nem tettem érte? Miért mondtam azt? De tényleg kisebb dolgokon, amin másik ember nem is gondolkozik, nem is jutna eszébe olyan kis mozdulat. :/

Nekem a múlt jon fel mindig, miért nem csináltam jobban.

2014. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Utolsó. Ugyanez van velem is
2020. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!