Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A romákról, amit észrevettem,...

A romákról, amit észrevettem, szerintetek is igaz?

Figyelt kérdés

Pozitív tulajdonságuk: Sokkal összetartóbbak, mint a Magyar nép, viccesebbek, egymással jobban kommunikálnak, míg a magyar nép csak ilyen hümmögő, nem egymásnak túlságosan kinyíló, inkább titkolózó válaszokat ad.

Bölcsebb válaszokat adnak egymásnak, és nagyobb az igazságérzetük egymás között.


Mindezt egy klubból tudtam meg, egymás írásainak olvasgatása közben, ahol vannak, mert gondoltam, unalmamban szétnézek ott is egyszer.


A negatív tulajdonságaikat ismeri mindenki szerintem.



2014. febr. 10. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát..Ja..
2014. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen jobban kommunikálnak ordibálva.
2014. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos én még nem túl sok nagy igazságérzetű, bölcs romával találkoztam, az itteniek buták, erőszakosak, sötétek lelkileg és akkora bennük az összetartás, hogy volt már, hogy baltával mentek egymásnak. :(

Fórumon már én is láttam nagyon intelligens hozzászólásokat egy-két romától, de valahogy az életben nem ezzel a típussal hozott soha össze a sors.

2014. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a "jauvanakkor Gazsi a rák egyen meg" szintű kommunikáció nem mutat bölcsességet. Persze van kivétel, de te most nem róluk írsz. Ha a forrásod írásos formában van, akkor láthatod a helyesírás sem erre utal.


Abban igazad van, hogy összetartóbbak. Ennek is megvan az oka, míg egész nap semmit nem csinálnak jut idő a környezetre, társasági életet élni. Míg a magyar örül ha hazaesik a 3. műszakból, eszik alszik és mehet vissza.

2014. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát a maguk alpári módján egymást biztos viccesebbnek gondolják, mint minket. Viszont én nem igazán tudom a humorukat értékelni.
2014. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Jobban kommunikálnak? Hát akit eddig hallottam kommunikálni, az 50%-ban csak káromkodott, de a maradék se volt értelmes.
2014. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha bárhol véletlenül rosszul szólsz, rögtön osztódni kezdenek, és pillanatokon belül tízen vesznek körül.

"összetartás"

De a kocsmában egymást is bicskázzák egy felesért!

És ezen tényleg lehet röhögni!

"viccesek"

a kommunikációjukról és bölcsességükről már fentebb van vélemény


Egy cigánnyal nincs értelme vitatkozni, mert az első szó után már "rákoz" főleg ha neked van igazad. Egyás között meg az mond igazat, akinek nagyobb a bicskálya.

"igazságérzet"

2014. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 *Nekomimi* ***** válasza:
10%

Szerintem, vagy is ahogyan én észrevettem igen, igazak az állítások amiket leírtál. Elég sok romát ismerek látásból, ismerem a családjaikat is és igen, ezeket én is észrevettem.

Sajnos elterjedt az, hogy mind lopó illetve csaló stb és ezekről emlegetik/emlegetjük őket, amott viszont összetartóbbak, vidámabbak. De nem is írok le több pozitívumot róluk mert még a végén engem köveznek meg amiért " védem őket". :D

2014. febr. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

összetartó = állati falka ösztönök

vicces = háát náluk már egy baszós-fingós poén is az eget veri

jobban kommunikálnak = sajnos nem vagyok dr. dolittle hogy értsek az állatok nyelvén így nem tudok nyilatkozni.

igazságérzet: - Dikk`má he mennyi az idő? - Gádzsá há miá rák van? - Ni, itt egy 30 centis böllérkés a veséid között!

2014. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Sok igazság van benne.

Bár csak a korrektség kedvéért, köztük is vannak nagyon buták, és nagyon bölcsek is.

A kultúrájuk eltér a miénktől, egymással sokkal nyíltabbak, közvetlenebbek, ami sok kívülállót bizony megrémiszt.

#3: miért, te még nem láttál erőszakos magyart?

#4: tanulatlan, alpári alakok bizony a világos bőrszínűek között is vannak. Csak érdekes módon közülük senki nem ezt emeli ki. De javaslom, menj el egy kocsmába, vagy egy Fradi-Újpest meccs után az Üllői Útra, és máris láthatsz sok nagymagyart, amint magas szintű intellektusukról adnak tanúbizonyságot.

2014. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!