Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tanács? Mostanában észrevettem...

Tanács? Mostanában észrevettem h elhanyagolnak a barátaim. Mindenből kihagynak

Figyelt kérdés

de ha találkozunk hétvégente,táncon ugyan ugy jópofiznak de később meg csak a buliaikról beszélnek h milyen jó volt meg stb.de engem sose hivnak,pedig eddig mindenhova együtt jártunk,mindent elmondtunk egymásnak,mára már csak felszinesek a beszélgetéseink.


próbáltam már velük beszélni,de elhülyéskedik az egészet h nincs is ugy meg kifogásokat keresnek...

s nekem ez nagyon rosszul esik,h szinte ok nélkül,vagy számomra ismeretlen ok miatt teljesen elhagytak...:((


Szerintetek mit kellenne tennem???



2013. aug. 11. 13:45
 1/5 DinamicJani válasza:
Nekem is volt általánosban egy nagyon jó barátom, csak máshova mentünk suliba, új barátok jöttek, és fél éve nem is beszéltünk, gondoltam elhívom billiárdozni mint régen de nem jött el, szóval ennyit erről. Keress másik barátot :)
2013. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de itt nem egy barátról van szó,hanem egy társaságról,egy suliba járunk még egy évig meg minden.szóval nem szeretném őket elvesziteni.
2013. aug. 11. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont így volt mielőtt középsuliba mentem. Kb 5-en tök jól elvoltunk meg minden és jött a nyári szünet és eltávolodtunk. Bárhova hívtam őket nem jöttek ki.És nem csináltam semmi olyat amivel kiérdemeltem. Még rá is kérdeztem.Egyszerűen csak le akartak koptatni. Az egyik lány 4 éven keresztül legjobb barátnőm volt, aztán ő másik körbe. Aztán utolsó évben nem nagyon találtam a helyem. Próbáltam mindenkivel felszínesen beszélgetni, de igazából nem tartoztam sehova sem. Azt az évet még ki bírtam és azóta találtam IGAZI barátokat. Az az év nem volt a legjobb, de azóta minden rendeződött rájöttem, hogy ha ez nem lett volna abba a suliba jelentkezem ahova a ők és akkor nem ismeretem volna meg a barátnőimet.:) Tehát csak kitartás.;)
2013. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pasid van? És nekik?
2013. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen van barátom,de mivel ő is a társaságba tartozik igy nem volt azt h elhanyagoljam őket miatta,mivel mindig tudtam a barátnőimmel lenni meg a pasimmal is,meg az se szokott lenni h társaságba elvonuljunk ketten külön..


némelyik barátnőmnek is van,de semmi komoly inkább a bulizós fajták egyenlőre.

ez miatt nem értem h engem miert nem hivnak mostanában h menjek velük ha bulit szerveznek...főleg h olyanokat is meghivnak akik eddig nem is velünk jártak ki..

2013. aug. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!