Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Múltkor együtt...

Mit tegyek? Múltkor együtt aludtunk a kanapén a legjobb barátommal. Amíg Ő aludt, észrevettem, hogy a csuklója tele van vágásokkal. Amikor rákérdeztem, kikérte magának, és rám csapta az ajtót.

Figyelt kérdés

Később bocsánatot kért, és azt mondta,hogy "Túlszaladt a kenőkés." (háromszor?! -.-)

Hagyjam rá, vagy folytassam a faggatást?


2013. dec. 21. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
hagyd ha el akarja mondani úgyis elmondja magától...
2013. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Én úgymond a legjobb barátod helyében voltam. 13 voltam ő 17 és nekem nehéz időszakom volt és vagdostam a kezem. Nos, azt nem mondom, hogy tedd azt, amit ő, de ő szinte megrángatott és ordibált velem, hogy térjek már észhez és ne csináljak hülyeséget. Én a helyedben nem hagynám, nekem sokat jelentett, hogy ő nem hagyta, abba is tudtam hagyni, segített. Szóval faggasd, beszélj vele, mert biztos elég nagy oka van rá, hogy ezt tegye, és ha ilyet tesz, akkor szüksége lesz rád, mert nekem sem ment volna a dolog egyedül. Sok sikert!
2013. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!