Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmondása szerint soha senkit...

Elmondása szerint soha senkit és semmit nem szeretett rajtam kívül. Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Jelenlegi barátomról van szó (kicsit több mint fél éve vagyunk együtt), aki tényleg mindent megtesz értem, viszont ezt eléggé furcsállom, hogy minden barátját, testvérét, rokonát csak "kedveli" ,és még soha nem szeretett ,itt nem csak a szerelemre gondolok.

Nem furcsa ez kicsit?...



2014. febr. 11. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Furcsának furcsa,de sok furcsa ember van,mert sok ezer más felfogás van..

..az élet amúgy nem ilyen összetett,mint amilyennek látjuk.Az egész csak annyi,hogy megszületünk,élünk egy darabig,csinálunk valamit,majd meghalunk és a kutya nem emlékszik ránk.


Szerintem amúgy(nem akarok előítéleteket gyártani benned) egy kicsit pszichopata(érzések nélküli)-nek tűnik ez a te barátod..

..én szerintem vagy félreértettél mindent,amit mondott,vagy pedig valami baj van vele.

Más furcsát nem csinál?Nem mond?

2014. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

igen, én is erre gyanakodtam(gyanakszok) ,ezt át is beszéltem vele, ő nem nagyon van otthon ilyen témákban, de megmutatta egy régebbi kezelőlapját ,(gyógyszeres kezelés előtt végeztek nála 1-2 éve felmérést, kivizsgálást) ,azon is rajta van hogy pszichopata tüneteket mutat, meg az állt a jellemzésében h szociopata..

sok egyéb furcsasága is van ,de (volt már dolgom sajnos pszichopatával) ő az élet semmilyen területén nem próbál meg kihasználni, rosszat okozni,stb. Nagyon türelmes és megértő velem (sokszor mostanában én vagyok elviselhetetlen az engem ért egyéb stresszhatások miatt). szinte csodálom a türelmét..

Az én tudomásom szerint viszont a pszichopata/szociopata ember nem tud szerelembe esni, ezért nem teljesen érthető a helyzet.

2014. febr. 11. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Kivételek mindig vannak,tudod!

Ha nagyon szereted,akkor nyilván el kell viselned,szeretned kell minden hibájával együtt,de!

Ha odáig juttok,megkérlek nagyon,hogy LEGYÉL ÓVATOS!!

Tanuld meg kezelni őt!Nehogy valami balul elsült mondatod után valami baj legyen!Nem akarom,hogy félj,nem ijesztegetni akarlak,de amúgy is,milyen szörnyűségek vannak..

..de egy pofon is durva lenne!És az a baj,hogy az ilyen embereknek hamar eldurran az agya!Lehet,hogy most nagyon türelmes,de nem tudhatod,hogy mikor robban a bomba!

2014. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

eléggé feszegettem a tűrőképességének határait mostanában, (még talán magamban tesztelgettem is,) velem még türelmes maradt.

általánosságban is egy nyugis ember ,bár vannak apró hangulatváltozásai.

köszi eddigi válaszaidat, megy a zöld kéz!:)

2014. febr. 12. 00:25
 5/5 anonim ***** válasza:
kis hazudós a pasi:)
2014. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!