Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember lehet? Ez a...

Milyen ember lehet? Ez a viselkedés milyen személyiségre vall?

Figyelt kérdés
Szóval van a suliban (felsőoktatás) egy vizsgáztató, egy középkorú nő, aki a következőképpen viselkedik: mindig ilyen visszahúzódó, meg mosolygós állítólag, de vizsgán meg boldog-boldogtalant meghúz, akit nem is kellene. Állítólag mindenki bőgve jön ki tőle, mert annyire szivat. Ez így nekem elég furcsa, milyen ember lehet, aki ezt "játssza"? Én nem tudom ki ez, csak érdekel...

2014. febr. 11. 23:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint hogy ez az ember gyenge vagy erős személyiség? Mert sztem ez tipikus gyenge, hogy csak akkor mer "ugrani",ha úgyse tudnak ellene tenni semmi (vizsgán)?
2014. febr. 11. 23:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge személyiség.Mivel boldogtalan.Nem jöttek neki be a vágyai ezért ilyen szar.
2014. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A munkájában nagyon sikeres, annyit hallottam, de én még télleg nem ismerem, csak fura ez nekem :/ Akkor talán magánélet?
2014. febr. 11. 23:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem is akarom megismerni, csak egyszer így eszembe jutott, miket meséltek róla és nem jutottam ezzel dűlőre, hogy miért. Mert én még ilyen emberrel nem találkoztam. Aki vizsgán szivat, az amúgy is bunkó, nem csak ott.
2014. febr. 11. 23:28
 5/6 anonim ***** válasza:
De ez miért érdekel?A vizsgád érdekeljen nem?Van valami más érdekeltséged?
2014. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egy ilyen oktató. Úgy hívtuk, hogy a mosolygós mészáros.

Eléggé bizonytalan gyenge személyiségre vall. A mosolya nyilván csak egy álca amit a külvilág felé mutat. A vizsgáztatásoknál pedig megmutatja mekkora hatalma van.

2014. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!