Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságról ismerite...

Milyen tulajdonságról ismeritek fel a gazdag lányokat, fiúkat?

Figyelt kérdés
külső/belső tulajdonság, beszéd...
2014. febr. 12. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
gőg, magabiztosság..........pl.
2014. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

A gazdag lányoknak elég ápolt a talpuk, még a duciknak is.

A szegényeknek nem.

2014. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
9%
flegmaság
2014. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Drága ruhák,ápolt külső,és fent hordják az orrukat,lekezelően beszélnek stb.
2014. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Engem senki nem ismert fel. És a sarkam elég száraz.
2014. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Én is nagyon jómódban élek,mégsem veszek márkás cuccokat.


Talán az írta jól,aki a flegmaságot írta.Bennem is van egyfajta nemtörődöm viselkedés,mert tudja az ember,h nem kell tepernie.

2014. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is flegma vagyok,viszont nem vagyok gazdag.
2014. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat en is jobb anyagi helyzetben vagyok, mint az atlag de meg is kedves vagyok mindenkivel amig ok is velem. En csak is azzal vagyok flegma es bunko aki ugyan ezt teszi velem. De talan tenyleg a flegmasag es az orr fennhordas a jellemzo.
2014. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Kifejezetten gazdagok vagyunk, látják is rajtunk, de nem vagyunk flegmák, csak zárkózottak. Nem igazán keresek új barátokat és nem akarok populáris sem lenni, csak a saját, régi, megbízható baráti körömön belül mozgolódom. Márkás cuccaim vannak, de nem hatalmas márkajelzésekkel, mert egyáltalán nem ez a lényeg, hanem az, hogy az adott márka minőséget is garantál. Nekem ezek a cuccok ugyanazt a célt szolgálják, mint a másiknak is. Amúgy igen, van bennem nemtörődömség, kb. magasról tojok arra, hogy ki és mit gondol rólam, akik számítanak azok a családom és a barátaim, a többi abszolút nem érdekel. :)
2014. febr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok uj, divatos ruha, meg mindig a legmodernebb telefon. Legalabbis ezek voltak jellemzoek a gazdagabb osztalytarsaimra.

Mi is egy kicsit gazdagabbak voltunk, viszont engem nem erdekelt a divat, meg inkabb orokolt cuccaim voltak. Elektronikai eszkozokbol meg csak akkor kaptam ujat ha az elozo tonkrement vagy nagyon-nagyon regi volt mar es szerettem volna egy masikat.

Voltak olyan osztalytarsaim is akik kabe putriban laktak meg csipszen es nyalokan eltek, rohadtak a fogaik, de szinte minden 2. honapban uj telefonjuk volt.

Nem igazan lehet igy besorolni az embereket, attol fugg a kinezeti dolog hogy ki mit tart fontosnak, mire kolt.

Belsore talan a gazdagabbak komolyabbak, TALAN.

2014. febr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!