Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen esetben szoktatok...

Milyen esetben szoktatok feszültek lenni valakinek a társaságában?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha érzem nem egy szinten vagyunk és kisebbségi érzésem van. (Bár én sok mindenkivel így vagyok, mert alapból önbizalomhiányom van) Vagy ha nem tudok vele miről beszélni, mert nincs meg a közös hullámhossz és jön a kínos csönd.....amit érzem meg kell törni, de nem tudok mit felhozni.
2014. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Amikor nincs meg köztünk a kommunikáció. Úgy értem,hogy nem tudom mit gondol rólam,csak gondolom, hogy mit gondolhat, ettől nyugtalan leszek, és növelem a feszültséget.

Elképzelek az illetőről valamit,a viselkedéséből, gesztusaiból próbálom leszűrni, hogy hogyan viszonyul hozzám, mit gondol rólam, és aszerint viszonyulok én is.

A bizonytalanság kelti a feszültséget.

2014. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden esetben feszült vagyok, ha társaságban kell lennem.
2021. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!