Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valakinek miért rögeszméje,...

Valakinek miért rögeszméje, hogy állandóan sztorizgat a családjáról meg a gyerekeiről? Azért nem gondolom, hogy minden órán kellene beszélni róla 10 percet, meg egyáltalán!

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 14:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Én okádok az ilyentől, egyértelmű, hogy miért..
2014. jan. 24. 14:22
 2/5 anonim ***** válasza:
...azért mert neked nincs családod meg gyereked. jól gondolom, hogy ezért? Nekem sincs amúgy.
2014. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azért, hanem azért, mert sztorizgat arról, hogy milyen jóban van a lányával, hogy merrefelé jártak együtt, hogy milyen jó fej, meg minden...Én soha nem voltam jóban az anyámmal, szét vagyok cseszve lelkileg, had ne kelljen már az iskolában (mindegy milyenben) is ezt hallgatnom...egyéni probléma..
2014. jan. 24. 14:31
 4/5 anonim válasza:

Valószínűleg azért beszél erről, mert nincs más ami kitöltené az életét. Úgy érzi hogy nincs más amit mesélni tudna.


De téged ez ne bosszantson. :) Próbáld valahogy elviselni. Sajnálom hogy nem jöttél/jössz ki jól anyuddal, de másokra ne haragudj, mert ők igen.

2014. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, sajnos, vagy nem sajnos...:( :)
2014. febr. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!