Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embertípusnak mondható...

Milyen embertípusnak mondható az ilyen? Lehetséges hogy Asperger szindrómás vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok átlagon felüli inteligenciával.

Társaságokban elég nehezen illeszkedek be szókincsem hatalmas bár beszélni nem tudok másokkal. A kapcsolatok elég messze állnak tőlem barátnőm se volt még pedig nem vagyok csúnya. Matematikából kiválló vagyok. Szeretem a minőségi dolgokat. Gyakran elmélkedek hosszan magamban.

HA netán szóba elegyedek másokkal hosszan mesélem a mindennapjaim. Nagyjából ennyi ha valaki több információra kíváncsi írjon.



#szindróma #Aspenge
2013. nov. 17. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nincs, idővel majd a helyedre kerülsz, olyan társaságba, ahonnan már nem fogsz kilógni ennyire és jobban is fogod magad érezni.

Tanulj továbbra is kitartóan és kerülj be egy komoly egyetemre, ott majd megismerkedsz hozzád hasonló emberekkel, velem is ez történt :)

2013. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melankolikus típusnak mondanálak.
2013. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. utánna néztem a melankóniának és nemmondanám olyannak magam nem boldogtalan vagyok csak nem találom a helyen és nem tudok beilleszkedni
2013. nov. 17. 19:18
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Biztos átlagon felüli az intelligenciád és a szókincsed, ha nem tudod leírni sem az intelligencia, sem a kiváló szavakat, ráadásul a vesszőket sem tudod használni. Én azt mondanám, egy "mezei", antiszociális tinédzser vagy, aki azzal próbálja kompenzálni a szociális hiányosságait, hogy azt hiszi magáról, hogy zseni.
2013. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocs de nem feltétlenül tartom fontosnak egy weboldalon a vesszők használatát. Természetesen mikor kézzel írok mindenre odafigyelek. Sajnálom ha gondot okozna egy vessző kihagyása bocs, hogy élek (látod odaraktam).
2013. nov. 17. 19:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

:))


Ha olyan intelligens lennél, akkor tudnád, hogyha nem tudsz írni, azzal teljesen hiteltelennek tűnsz mások szemében az interneten, mivel az íráskép és a fogalmazás sok mindent elárul az egyénről. Nem csak a vesszők használatát veszed semmibe, hanem a szavakat sem tudod helyesen leírni, a fogalmazásstílusod pedig nevetséges. :)

Sajnáljuk, hogy tőlünk kell megtudod, de semmi különleges nincsen benned, megkacagtató, hogy asszed, hogy hihetetlen okos vagy. :)

2013. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
senki nem mondta hogy okos vagyok barátom igen bevallom nyelvtanból elég gyenge vagyok de matematikából és fizikából meg kiváló
2013. nov. 17. 21:53
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy az intelligencia nem egyen a tudással szóval lehetsz te jó mindenből de az intelligenciád egyenlő a nullával mert egy sötét tukóparasztvagy
2013. nov. 17. 21:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

'16 éves vagyok átlagon felüli inteligenciával.'

Akinek átlagon felüli az intelligenciája, az okos, Te pedig azt írtad a kérdésedben.


Semmit nem jelent, hogy ebből a két tantárgyból jó érdemjegyeid vannak, esetleg érted is a tananyagot.


Jajajaj. :) Egyre jobban süllyedsz. :)

De, az intelligencia az egy kijelölt alaptudáshoz mért értelmi szint az egyénre vonatkozóan. :) Tehát aki intelligens, annak van tudása, csakhogy megértsd. :)


Az meg már összeegyezhetetlen, hogy valaki 'jó mindenből', de egyben egy sötét paraszt. :)


Szóval, hát, nekem úgy tűnik, hogy még az átlagnál is alacsonyabb intelligenciád van, nemhogy magasabb. :)

2013. nov. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Alaque ***** válasza:
100%
Utóbbihoz vagyok kénytelen csatlakozni. :(
2013. nov. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!