Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan tudtok, az életben...

Ti hogyan tudtok, az életben minden kis részletre odafigyelni?

Figyelt kérdés
Ma besokalltam... csak nekem esik nehezemre ennyi mindenre figyelnem az életben?Összefüggéseket,jelentéseket a mindennapi életben is,de azon túl,egy adott szakmán belül is..a családon belül is..... egyszerre sok minden!!! figyelni kell,koncentrálni,elviselni,megtanulni,gyakorolni,kezedbe tartani,és jól reagálni emberekre,helyzetekre..felfogni egyáltalán mi történik most..ki mti miért mondott miért úgy viselkedett....egyszerűen sok!!!én nagyon figyelmes típus vagyok és felfogó készségemmel sincs gond...de még nekem is sok ez a sok információ és helytállás... legyen az bármi vezetés,munkahely,cél,emberek,kapcsolatok,kommunikáció,felfogás..belebolondulok még én is hát még az aki nehezebb ért meg valamit,vagy frusztrált,túlterhelt,netán depis is hozzá...Fizikai képtelenség...hogy bírjátok??

2014. febr. 13. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esküszöm,én sehogyan sem!Túlélő életmódot folytatok,s örülök,ha lefekhetek,és kikapcsolhatom az agyam.
2014. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz,köszi a választ!!:) Tarts ki!! Együtt érzek!!:))
2014. febr. 13. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm!x) Én is veled.Küldök neked egy ölelést!
2014. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ami fontos és megjegyzendő,felírom a naptáramba (anélkül elvesznék,főképp a határidőkkel).

A többi ahogy jön,nem dőlök kardomba ha valami nem úgy jön össze,ahogy tervben volt.

Másképp nem megy,mindenre figyelni képtelenség,idegbajt kapnék.

2014. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak hasonló napjaim, és biztos vagyok benne, hogy néha mindenki érez így.


Igazából tanulható a dolog, ha odafigyelsz egyszer csak észreveszed, hogy már egyre több minden rutinból jön.

Én pl vettem egy csomó öntapadós cetlit, és azokra írkálom fel a dolgokat. Eddig ez egész jól működik.


Fontos még a nyugodtság, mert sokkal többet érsz azzal, ha kicsit megállsz, még ha késésben is vagy, minthogy kapkodj össze vissza.


Persze vannak dolgok, amiket nem kell erőltetni. Nekem volt már olyan munkám, amit egyszerűen nem tudtam ellátni a szétszórtságom miatt, logikátlan dolgokat kellett csinálni, aminek nem láttam értelmét, így megjegyezni sem tudtam semmit.

Most is nagy precizitást igénylő munkám van, de ez megy, mert átlátom.

Talán el kellene gondolkodnod, hogy jó e neked az, amit most csinálsz.

2014. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!