Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telenornál lehet részletre...

A Telenornál lehet részletre venni iPhone 5-öt? Ha lehet, mennyi a kezdőrészlet és mennyit kell havonta fizetni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Előfizetéssel lehet.
2014. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy telenor nem árul apple készüléket, szóval gondolom nem.
2014. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Pár hónapja még volt, de most megnéztem a honlapjukat és nem láttam.
2014. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Van IPhone, de tényleg vicc részletre venni.
2014. febr. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is részletre vettem,csak a tmobilenal. Nincs ezzel baj,minőségi telefon. Sokmindent használtam már,de egyedül ebben nem csalódtam. Kamatmentes részlet.
2014. febr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak annak gáz részletre venni, aki felvágni akar vele. aki használni veszi, annak nem szégyen, ha nincs azonnal sok pénze. amúgy 5-öt nem fogsz már kapni, kivéve ha elvétve van még raktáron, mivel nem gyártják.
2014. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm... ez érdekes... Köszönöm a válaszokat! Nem felvágni akarok, meg menőzni... tényleg szeretnék egy fasza telefont...
2014. febr. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!