Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl rendes vagyok és sokkal...

Gazsa90 kérdése:

Túl rendes vagyok és sokkal szemeteb akarok lenni ember társaimmal mert ki használnak ahol tudnak és ebben szertnék segítséget kérni mit tehetek mien élet stilust kellene követnem vagy stb stb?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 11:11
 1/5 anonim válasza:
100%
sz@rd le őket, szerintem az a legjobb megoldás az ilyen energia vámpírokkal szemben..
2014. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Jó, hogy ennyire elégedett vagy saját magaddal. Azért kérdezd meg az ismerőseidet is erről.
2014. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szemétnek lenned, egyszerűen csak legyél határozott, mondj bátran nemet olyan dolgokra, amik már a kihasználás kategóriába esnek. Ne félj attól, hogy megsérted őket, mert azok, akik kihasználnak, nem a barátaid, és jobb, hogy így megszabadulsz tőlük. Attól, hogy nem hagyod magad kihasználni, még nem vagy szemét, de neked sem kell rosszindulatúnak lenned.
2014. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van,nem kell szemetebbnek lenni,nem kell átgázolni senkin(ilyen emberből van elég,ne kövesd őket...)csak legyél határozott,tudj nemet mondani,ne akarj segíteni mindenáron.Szeresd,tiszteld magad,és mások is így fognak hozzád állni.
2014. febr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez az szeresd és tiszteld magafd igen :D
2014. febr. 14. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!