Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy csajnak bejövök de sok ember szerint gáz csaj mert picit dilis ami nekem teteszik és én is szeretném őt megismerni jobban csak égni meg nem akarok vele. Mit tegyek inkább haggyam ott csak nekem is bejön de gáz lenne mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 23:01
 1/10 Intoxcation ***** válasza:
bújj el
2013. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
neked kell tetszeni vagy másnak? te dugod meg vagy más? ez itten a kérdés...
2013. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd, jobbat érdemel ez a bohóclány tőled:)
2013. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már most ezen aggódsz akkor hagyd a pic-sába, nem lennék a lány helyébe, hogy már most szégyenled.
2013. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem spec soha a büdös életbe nem érdekelt, hogy mit gondolnak rólam mások, vagy arról, amit csinálok, esetleg arról, akivel vagyok.

Bár azt hiszem ez okozza a legtöbb szociális problémám... :D

2013. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Találd ki, hogy mi fontosabb: hogy megismerd közelebbről vagy a környezeted megítélése irányodba.
2013. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zotanbro ***** válasza:
100%
nem erdemled meg.
2013. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
Te mások véleményét magad elé helyezed? Gratulálok!
2013. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg neki az esélyt,hogy normális pasit találjon,aki nem másokkal,hanem vele törődik és nem szégyelli.
2013. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
figyelj szerintem azt kell eldöntened elsősorban hogy mennyire érdekel az hogy mások mit gondolnak ami szerintem totál mindegy mert ha szereted akkor mi a kérdés?)ha viszont téged jobban izgat az hogy esetleg cikizhetnek miatta akkor jegeld a dolgot mert így nem fog menni és a lányt is lejáratnád
2014. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!