Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy facebook-on...

Normális, hogy facebook-on közeledésnek veszem, ha egy (pl. ismerten félénk ember) összelike-olja a képeimet-rólam, és unalmamban chatelni akarok vele?

Figyelt kérdés
..ami elég passzívra sikerül.
2013. jún. 30. 22:18
 1/6 anonim válasza:
63%
ez normális dolog, de szerintem ne dőlj be neki.. lehet csak ő is unatkozik, bár ki tudja
2013. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Facen mindent lájkol mindenki.Ez nem vehető közeledésnek.Nekem rengeteg olyan ismerősöm van,aki nap mint nap előszeretettel használja a tetszik gombot és teljesen mindegy mivel kapcsolatban.
2013. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Férjemnek egy barátja "tetszik"-elte az összes képét, nem hiszem, hogy akar tőle valamit. És hogy jön ide, hogy unalmadban akarsz vele csetelni? Minket nem kell meggyőzni, hogy téged ugyan nem érdekel, csak unalmadban teszed.
2013. jún. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Honnan tudod, hogy félénk, ha ismeretlen?:)


Amúgy meg miért ne beszélnél vele? Csak minél hamarabb térj át személyes találkozóra:)

2013. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát nem szándékozom nagyon ellemezgetni az embereket)) de pl. van egy illető(főként) akit nagyonbirok, és ismerem őt annyira tudom róla,meg egyet s mást, csak ritkán beszélünk, állitolag azért mert szőrnyen rosszul van, bár én ennek ellenére is szivesen beszélnék vele, sokszor elmondja a problémáit is, máskor meg passzív. Na de mind1, amúgy én sosem szoktam "unalmamban" kedvelni valakit, csak ha szimpatikus az illető, nekem meg gyakran van olyan paranoiám, hogy rágodom, hogy mi van nem vagyok elég szimpatikus valakinek.

Amúgy mostanában tényleg nagyon unatkozom, mert nem igazán járok sehova.

2013. júl. 1. 11:07
 6/6 anonim válasza:

"Normális, hogy facebook-on közeledésnek veszem, ha egy (pl. ismerten félénk ember) összelike-olja a képeimet-rólam, és unalmamban chatelni akarok vele?"


Ha te akarsz vele chatelni az bizony közeledés.

2018. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!