Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám leküzdeni ezt a...

Hogyan tudnám leküzdeni ezt a szörnyű irigységet?

Figyelt kérdés
Gyógyszeres kezelés alatt álltam sokáig, és most kiderült, hogy sokat rontott az állapotomon, rosszabbak az értékeim, cisztásodok, és más gondokat is okozott. Mást gyógyszert fogok kapni, a jelenlegit abba kell hagynom, ennek is szörnyű mellékhatásai lehetnek (az új gyógyszernek és a leállásnak). Most magam alatt vagyok, sírok néha, és most irigy vagyok azokra, akiknek semmi bajuk nincs (mármint akiknek bejött ez a készítmény), csak arra tudok gondolni, hogy teljesen meg fogok csúnyulni a gyógyszer abbahagyásától, és hogy mért kell nekem ezen keresztülmennem. Mit tehetek a depi ellen?

2014. febr. 14. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
tudom nem segít,kicsit próbálj meg bizakodóbb lenni.hátha nem lesz annyira borzasztó vagy nem is lesz semmi..bizakodni kell,és erősnek lenni ha nem válna be...ami nem öl meg erősít,mások más gonddal küszködnek...bár többet segíthetnék...kitartást!!:)
2014. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, megpróbálom pozitívan megközelíteni a dolgot. Időközben rájöttem, hogy talán van megoldás arra, hogy ha abbahagyom a gyógyszert, ne csúnyuljak meg teljesen, ez az utolsó reményem.
2014. febr. 17. 13:59
 3/3 anonim válasza:
Mit értesz megcsúnyulás alatt? Talán nem is lesz annyira feltűnő, csak te érzed annak... Drukkolok, hogy jobban légy! Kitartás! :)
2014. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!