Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézett mindig a szemembe...

Miért nézett mindig a szemembe, meg mosolygott?

Figyelt kérdés
Tavaly járt a sulimba egy fiú, teljesen oda voltam érte. Azóta már elballagott. Mindig egymás tekintetét kerestük, volt amikor elment mellettem, rám mosolygott. (Egyébként nem ismertük egymást.) Miért tette, ha neki állítólag más tetszett?
2014. febr. 16. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert titkon imád téged. Minden este rólad álmodik. A levegő megáll a tüdejében, amikor elmész mellette. A napfényt elhomályosítja a mosolyod az ő szemében.
2014. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemáár.....xD Úgy értem a kérdést, hogy barátilag meg szeretett volna vajon ismerni? Ez most azt jelentette, hogy szimpatikus voltam neki, vagy csak kíváncsi volt?
2014. febr. 16. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy arra a válaszra vársz,hogy tuti bejöttél Neki.

Képzeld,én is mosolygok szinte minden szembejövőre.

Nem kell belemagyarázni egy mosolyba hatalmas érzéseket.

2014. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,barátként érdekelted. :)
2014. febr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valahonnan megtudta, hogy te odavagy érte és ez jólesett neki, ezért nézett és mosolygott. De mivel nem igyekezett megismerni téged, ezért elég is volt neki ennyi. Szóval kedvelt téged, valamennyire tetszettél is, de semmi komoly.
2014. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, csak ezt szerettem volna tudni.:) #3, igen, lehet hogy túl nagy dolgokat képzeltem akkor bele.
2014. febr. 16. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!