Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki nagyon bejön nekem. Elhívtam, nagyon jókat beszélgettünk, be nem állt a szája, mindig a szemembe nézet, mosolygott rám, mindig jól ment, ám mikor megakartam ölelni vagy hozzá érni, mindig elhúzta magát. Mire számítsak tőle?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Semmire ne számíts, akkor nem fogsz csalódni.
2010. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hívd el még 1-2 randira, és ha akkor sem enged közelíteni magához, akkor kérdezz rá nyíltan, hogy mi a véleménye a kapcsolatotokról így 3 randi után...
2010. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem akarja magát könnyen adni. de ahogyan előttem irták, randizz vele, de ha már a második - harmadik randin sem reagál, akkor beszélj vele nyugodtan, hogy most akkor mit akar? lehet, hogy neki több idő kell, de az is lehet, hogy nem jössz be neki, csak mint barát.
2010. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Első válaszolónak ítélem a gyakorikérdések.hu oldal által kihírdetett ÉV VÁLASZA díjat.


Hihetetlenül igaz.

2010. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azóta már többször besszéltünk,felhívott,msnen is mindig jó,de ez az elhúzódzkodása nagyon zavar...
2010. aug. 23. 13:11
 6/11 Fülünyúl ***** válasza:
91%

Első randin ölelgetni, tapogatni? Beleüríteném a gázspray flakonom tartalmát az arcába.


Az ilyen bizalmas érintésekhez idő kell, hogy kialakuljon a szimpátia, a bizalom és valami plusz érzés, amit nevezhetünk szerelemkezdeménynek. Ha ilyet nem tapasztalsz a sokadik randi után sem, akkor kérdezz rá nyugodtan hogy mit gondol rólad és kettőtök viszonyáról. Lehet, hogy csak szívesen lóg és csacsog veled, de semmi több. Ne lovald bele magad és főleg ne nyomulj, azzal csak riasztó hatást keltesz.


Engem legalábbis az ilyesfajta bizalmaskodó ölelgetés, érintés és tapogatás elriaszt és nem kicsit azt a benyomást kelti, hogy csak a testem kell neki, csak dugni akar. Az ilyen mindig felejtős - nálam legalábbis.

2010. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké jogos köszi
2010. aug. 23. 14:35
 8/11 anonim ***** válasza:
inkább örülnél h normális lány és nem baszatja meg magát veled már első randin :P ez teljesen érthető. még küzdj egy kicsit érte, annál jobb lesz. hajrá ;)
2010. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Még kéreti magát,el kell játszania a rendes lányt.

De ne aggódj hamarosan rábukik a makkodra.

2010. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Én még ha bejön nekem valaki akkor is így vagyok. Mosolygok, beszélek, de első randin valamiért ha hozzám akarnak érni ösztönösen elhúzódom és ez már nekem is feltűnt, várd meg mi lesz a második alkalommal.
2010. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!