Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem a szemembe mondja?...

Miért nem a szemembe mondja? Ennyire gerinctelen lenne?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel beszélgettem, aztán ez megszakadt, most újra megkerestem,és beszélgetni kezdtem vele, a szememben rendes volt,rendesen válaszolt,és rendesen viselkedett,viszont másokkal pedig a hátammögött kibeszélt/és kinyilvánitotta,hogy rohadtul nem vágyott a társaságomra. Ezzel még baj sincs, ha nem hát nem,de miért nem a szemembe mondja,hogy nem akarok rólad hallani sem,ne keress?
2013. júl. 23. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem csak egyszerüen nem akart megbántani téged.
2013. júl. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
mert nem meri. sunyi kis dög
2013. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűen gyáva ez mind.A megbántás szöveg k___rva jó ürügy.
2013. júl. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
53%
Megkérdezhetem hogy hány éves a fiú?
2013. júl. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most azért annyira tökéletes világban nem élünk, hogy bárkinek is ilyet a szembe merj mondani anélkül, hogy ne bántódjon meg. Ő meg nem gondolta gondolom, hogy azok akiknek ezt mondta neked visszamondják. Ezeket se felejtsük el amikor valamit visszahallunk, hogy nem azért mondja el másnak mert azt akarja, hogy neked visszamondják. Legalábbis legtöbb esetben gondolom nem.
2013. júl. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez azért van,mert jellemtelen alak.Szépen is megmondhatta volna,hogy ne haragudj,de inkább hanyagoljuk a társalgást.Ennyi lett volna.
2013. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

20 éves a srác.

Igen valószínű ez a 'nem akarlak megbántani' dolog,mert érezni az írásán is,hogy kedves próbál lenni. Csak az egészből az jön le rosszul,hogy szokott mással rólam beszélni, és mivel kedves volt, azt gondoltam,hogy akkor nem lehet negatív téma rólam,de így,hogy ezt hallom vissza, úgy gondolom a téma amit rólam folytatna, elég lehangoló lehet:s... Annak ellenére,hogy életemben nem bántottam sem Őt,és szándékosan senkit. Nos mindegy, nem keresem, csak furcsán jött le, elsőnek nekem is az jutott eszembe,hogy gerinctelen,gyáva,sunyi. De aztán csak felnőtt ésszel próbálja lereagálni.

2013. júl. 23. 09:41
 8/10 anonim válasza:
Csak azért kérdeztem hány éves mert kb ugyan ez törtétn velem csak én szerelmes voltam a srácba és ő is 20 éves sajnos én sem tudtam mit csinálni hagyni kell és keresni valaki olyat aki megérdemel téged úgy néz ki túl gyerekesek még bármilyen kapcsolatra...
2013. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy valaki lepontozott,még igenis azt vallom,gerinctelen dolog mást a háta mögött kibeszélni,szemtől szemben meg tettetni a szimpátiát.Nem tartom túl megerőltető dolognak egy pár szavas,udvarias elutasítást kinyögni.
2013. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Nagyon sajnálom.:(.

Viszont én is végig attól tartottam, azt gondolja szerelmes vagyok,ez nem igaz,én Őt nem ismertem,csak ráírtam valami miatt,és így elkezdtünk beszélgetni, aztán megkedveltem,és megmondtam neki kivagyok,onnantól nem keresett,aztán én kerestem rá, és kedves volt, velem igen, a hátam mögött már nem :s.


Utolsó: Szerintem nem rám céloztál,de én nem pontoztalak le. Sőőt én úgy érzem,ha valamit hallott rólam, 20 éves fejjel kinyöghette volna azt is,hogy rossz hírek járnak rólad. (Mondjuk ha valaki rólam tud akármit mondani,azt megtapsolom )

2013. júl. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!