Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti csak akkor vagytok...

Fiúk, ti csak akkor vagytok udvariasak egy idegen lánnyal, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Én legalább is így vettem észre. Mióta kikupálódtam, és idősebb lettem, már gyakrabban kinyitják előttem az ajtót. Vagy ez csak véletlen?

14 éves lány:)



2014. febr. 16. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

A fiúk is kikupálódnak körülötted, egyszerű illem, nem kell bele többet látni.

Én személy szerint mindenkivel udvarias vagyok, csak akkor nem, ha rászolgál valamilyen módon.

2014. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem, automatikusan előreengedem a lányokat/nőket, tartom az ajtót, ha elbassza a kocsi, mentőt hívok, kihúzom a széket, néha nem nézem, hogy már épp ült volna le, és egyéb ilyen kis apróságok.


20 eff

2014. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindenkivel udvarias vagyok, még ha nincs is kedvem hozzá.
2014. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Általános műveltséghez tartozik az udvariasság is, ha valakiből ez hiányzik, elég szomorú lehet az illető. :D


Egyébként köztudott tény, hogy a jóképűségből és szépségből nem megérdemelt előny kovácsolható.

2014. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mindenkinek kinyitom az ajtót :D és előreengedem az embert főleg ha nő nemű :D
2014. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én igyekszem mindenkivel kedves lenni. Sokan félreértik, és elkezdenek nyomulni, bár egyáltalán nem is az estem egyik sem.
2015. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!