Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha az utcákon meglátok egy...

Ha az utcákon meglátok egy lányt aki számomra idegen és tetszik, szimpatikusnak látszik hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
szerintem magyarul
2013. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy lehetelen folyamat, mert ahogy közeledsz felé, akkor az univerzum tágul és nagyobb lesz a rávolság köztetek. És megsemmisül minden, ezért nem sikerült még neked.

Tényleg ennyire nincs kreativitás, hogy megszólíts egy idegen emberi lényt? Nézzél meg néhány Hollywoodi romantikus vígjátékot és találd meg a kedvenc módszeredet. Hidd el, nem atomfizika, egy hülye is meg tudja csinálni.

2013. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
angolul! add be, hogy eltévedt külföldi cserediák vagy. komolyra fordítva a szót, arra készülj fel, hogy 10-ből 9-en az első mondat után le fognak építeni!
2013. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2013. dec. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!