Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy adjam egy idegen fiú...

Hogy adjam egy idegen fiú tudtára hogy tetszik nekem? Mit csináljak vagy mit mondjak hogy leessen neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit láttam már párszor a deszka pályán és nagyon bejön nekem, de nem merem megszólítani, nem tudom van e barátnője...stb ha mondjuk mosolyognék rá akkor leesne neki a dolog, és ha tetszek neki akkor lépne? (Nem volt még fiúm) 14/L:)
2013. nov. 2. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te vagy az Erzsébet teres lány?
2013. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Idegen fiú?:S És ha elvisznek az űrhajójukkal?
2013. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyan az a válasz......
2013. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1A kicsoda?:D

#2 Szerintem túl sok ET-t néztél:/

2013. nov. 2. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj oda, ugord át a srácot egy kickflip kíséretében, majd ess el, törd el a csuklód és üvölts segítségért. Amikor odajön segíteni, már nyert ügyed van. :)
2013. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy az, hogy nincs gördeszkám. A másik, hogy valami kíméletesebb ötletnek jobban örülnék:D
2013. nov. 3. 10:10
 7/11 anonim ***** válasza:
neked semmi se jó. Várj a csodára továbbra is
2013. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az hogy semmise jó, de csak egy tanácsot kaptam, és az is az hogy tegyek kárt magamban. Ha meg az sem jönne be mert más jönne oda hozzám, akkor meg felesleg volt az egész..
2013. nov. 3. 12:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak vicceltem vele, te... :3

Menj oda hozzá nyugodtan. Kérdezheted arról, amit csinál. Arról valszeg szeret beszélni, nem? :)

2013. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 singes válasza:
pl. kérd ki a véleményét, hogy mivel jól deszkázik, akkor szerinte milyet kellene venned, esetleg segítene-e gyakorolni...
2013. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!