Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak addig szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig szeretek egy lányt, amíg össze nem jövünk?

Figyelt kérdés
Nagyon romantikus vagyok "bele tudok halni", ha nem jövök össze egy csajjal, akit szeretek, de miután összejöttünk 2-3hét és már nem érdekel.. pedig nem volt szex, és volt hogy a lányba 3évig szerelmes voltam előtte, egyszer legjobb barátom(barátnőm) volt, de volt hogy első látásra estem bele. Mit rontok el? Olyan szar érzés megbántani őket..
2011. máj. 4. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak félsz egy komolyabb kapcsolattól, vagy elkötelezni magad. Egyébként hány éves vagy?
2011. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca. ***** válasza:

az egy dolog, én már akkor "megunom" mikor elsőnek vmiféle érdeklődést mutat valaki. ha ő kezdi az érdeklődést akkor egyenesen szóba se jöhet mostanában. azthiszem hülye p*csa vagyok.

egyébként ez ilyen vadászösztön féleség, hoyg addig izgalmas mig meg nem kapod.

2011. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Vagyis ez a vadászösztön féle ez bennem is megvan. És én sem értem hogy miért van ez, de hidd el egyszer megtalálod azt akivel tovább is bírod...
2011. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni miért van, mert én pont ugyan így vagyok, csak én lány vagyok.
2011. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi.. elfelejtettem 17éves fiu vagyok.
2011. máj. 5. 07:38
 6/9 anonim ***** válasza:

ebben a korban ez még teljesen normális:)Viszont a szexig mindenképp juss el majd a közeljövőben,mert azáltal is már tudod majd kamatoztatni a későbbi kapcsolataidhoz szűkséges tapasztalatot és emberismeretet!Tehát ez majd jól fog jönni olyan 20-22éves korodra!

Nyugi,nincs semmi baj veled!23N

2011. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert éretlenek vagytok egy kapcsolathoz...szegény másik :D
2011. máj. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 napietus ***** válasza:
a Te korodban ez normális. szerintem éppen az a fura, mikor tizenévesek úgy beszélnek a "párjukról", mintha 20 éve házasok lennének. ez ilyen időszak :) nekem is volt ilyen, én sem jutottam el a szexig, de amikor már éreztem, hogy na, most már bármikor lehetne, csak rajtam múlik, nem érdekelt már a dolog. a hódítás érdekelt, nem a zsákmány. majd, ha eljön az ideje, meg fog ez változni Nálad is.
2011. máj. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fúra, én sose szerettem vadászni, hóditani.Én inkább baratkoztam a csajokkal...ez igy emberibbnek tünik.
2011. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!