Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes lányoknak miért csak...

Egyes lányoknak miért csak addig érdekes egy srác, amíg az nem, vagy csak kevésbé foglalkozik velük?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nahát már megint... Egy pasi ismerősöm kérdezte nemrég ugyanezt. Hiába magyaráztam neki is, hogy nem minden lány működik így... Én biztosan nem.

Ha tetszik nekem, akkor ha érdeklődik, ha nem, akkor tetszeni fog. De ilyen esetben ha nem érdeklődik, pláne nem fogok nyomulni, mert nem vagyok nyomulós.

Ha nem tetszik, akkor meg csinálhat bármit is, akkor se fog tetszeni. Ha azt mondja, hogy tetszem neki vagy legyen köztünk bármi, akkor megmondom neki, hogy szó sem lehet róla, és ennyi.


Nem bírom az ilyen taktikázásokat, amikor játssza magát a hapsi, hogy egyszer így, egyszer úgy. Ha akar valamit, akkor lépjen és ne hülyéskedjen...!

2014. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen lányoknak?
2014. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%

Rosszul van megfogalmazva a kérdés, biztosan félreértelmezted a jeleket. Előszöris, a lányoknak nem attól lesz érdekes egy srác amíg az nem törődik velük. Pont a másik irányból kell megközelíteni a dolgot:


Egy lánynak onnantól kezdve NEM érdekes egy srác, hogy az már túlságosan is foglalkozik vele.


Hogy mit is jelent ez pontosan? Azt hogy papucs leszel, saját magadnál előbbre tartod azt hogy a lány jól érezze magát, lesed minden óhaját, nem tudsz neki nemet mondani, sorolhatnám. Röviden nem szeretik ha egy fiú behódol nekik.


Hozzáteszem azt is, hogy a lányok igenis szeretik ha foglalkoznak velük. Ha a pasijuk foglalkozik velük, (értem ezt úgy, hogy nem állandóan, hanem amikor éppen helye és ideje van neki) az természetesen jól esik nekik, ha viszont egy kapcsolaton a barátzónájukból foglalkozik velük valaki, félreértés ne essen, azt is élvezik, és ha hagyják, azt hívják a fiú kihasználásának. Hogyha ez megtörténik, akkor a fiúnak fel kell ismerie, hogy behódolt a lánynak.


Najó, itt egy élő példa, és bár sokan most utálni fognak emiatt hogy nézem azt a műsort, de nézd csak meg a VV6-ból az Auréliót. Teljesen behódolt Teónak, ő az élő példa arra hogy mit tilos tenni.


F/21.

2014. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos igaz is meg nem is. A nők logikátlan módon nem szeretik ha egy férfi túlságosan törődik kell velük, kell nekik az hogy semmibe vegyék őket néha.
2014. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Örök rejtély marad ez is :)
2014. jan. 24. 17:55
 6/7 yádenyúl ***** válasza:
Nem tudom, ha ők lennének fordítva mit tennének.. jól megy a soruk-e téren.
2014. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy valaki érdekesnek tűnik, de aztán megismered...

Tévedni emberi dolog.

2014. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!