Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ilyen gyökér?

Net1973 kérdése:

Csak én vagyok ilyen gyökér?

Figyelt kérdés

Ha találkozok egy lánnyal, aki iránt nemigen érzek semmit, vele tök jól el tudok beszélgetni, de ha egy olyan lánnyal ülök le beszélgetni, akivel örülnék, ha összejönne valami, akkor elkezdek remegni, és nem tudom kontrollálni a testem.

Önbizalmam van, de olyan, mintha ezekben a pillanatokban negatívba zuhanna. Nem tudok mit kezdeni magammal, és ilyenkor előtör a pesszimizmusom, és el kezdek azon gondolkodni, hogy nem lesz belőle semmi. Segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan kúráljam ki magamból ezt.

Köszönöm.

(Hű de fura volt ezt így leírni)



2014. febr. 17. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem gyökérség, nem csak te vagy ilyen.


"Önbizalmam van"


Pont, hogy nincs... ez az oka.

2014. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy csak nem elég.
2014. febr. 17. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

a megfelelési kényszer miatt van ez.

azért zuhan le közben az önértékelésed,mert elveszíted a kontrollt a helyzet irányítását.

amire rákereshetsz ez ügyben-pua ÁFCS

2014. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MATTH3W válasza:
A legfontosabb, hogy csak önmagad add mindig mindenki előtt, az előtt a lány előtt is aki tetszik..csak természetesen viselkedj, mint ha egy sima barát lenne. Ne akarj neki jobban megfelelni mint másnak, ő is ugyan olyan, mint a többi ember. Ne próbálj meg több lenni, vagy valaki más lenni, mint aki/ami vagy. Legyél a lánnyal őszinte, add előtte mindig magadat és ne félj ! :)
2014. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!