Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kunok, jászok külső tulajdonsá...

Kunok, jászok külső tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a kunok kreol bőrűek, sötét hajjal, kicsi, sötét szemmel.

2014. febr. 18. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ja! A vixos bajszuk meg úgy áll, mint a zöreg bika szarva!
2014. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs is náluk különb legény...!
2014. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek a kunok. Volt egy pasim, aki kun származásúnak vallotta magát, plussz egy tőle teljesen független szintén fiú ismerősöm állítólagos kun felmenőkkel.

Első ránézésre egzotikusnak hatottak, picit sötétebb bőr, sötét haj, az egyik barna, a másik zöld szemű volt. Valójában attól voltak különlegesek, hogy első ránézésre nem lehet róluk eldönteni melyik népcsorotba tartoznak, a világ bármely részére illenének: arab, roma, zsidó, indiai, spanyol, olasz, mexikói... egy kicsit mindegyik, de valójában egyik sem. Na, ha valaki ilyet látsz, akkor ő kun. Legalábbis az én tapasztalatim szerint. :) A jászokról nem tudok nyilatkozni.

2014. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, én is ezt hallottam :-D hová valósi vagy?
2014. febr. 19. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok. :)
2014. febr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó, azt hittem Bács-Kiskun vagy J-N-Sz.:DDDDDD
2014. febr. 20. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem! :) Tudod Bp az olvasztótégely, akad itt mindenki... csak kisebb koncentrációban... sajnos! :D
2014. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!