Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már olyan, hogy ismerkedt...

Volt már olyan, hogy ismerkedtetek valakivel, akinek megnyertek a belső tulajdonságai, de a külső miatt passzoltátok?

Figyelt kérdés
Megbántátok?
2014. jan. 31. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt. Nem bántam meg. Ha nem passzoltunk akkor nem passzoltunk.
2014. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
volt és ku*rvára nem bántam meg.
2014. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen volt! Hát... amióta "passzoltam" azóta elég sokat vátozott külsőre(jó irányba)... viszont összejött egy másik csajjal...és elég boldogok együtt... komolyan jó rájuk nézni...most lehetnék én a csaj helyében...de már mind1...
2014. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt. És bánom is rendesen. Már akkor is nagyon cuki lány volt, az én elvárásaim voltak túl magasak. A gyönyörű arc és szemek helyett nagy melleket akartam. Meg is lett az eredménye, csak úgy ragyog a lány, napról napra szebb lesz, én pedig csak csorgatom a nyálam.
2014. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!