Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet befolyásolni az...

Hogyan lehet befolyásolni az embereket?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet befolyásolni és/vagy manipulálni hogy azt tegyék amit én akarok.
2014. febr. 18. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

:D:D ha van elég eszed, akkor könnyedén, ha nincs, akkor sehogy.


Vagy pisztollyal.

2014. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pityubá' ***** válasza:
Sokáig én is ezen töprengtem, az életem felét a megoldás keresésével töltöttem el. Egyetlen bevált és legális módszer az, ha egy füstölt kolbásszal addig csapkodod, míg a te véleményeden nem lesz az illető.
2014. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rendelkezésre álló eszközöktől a célközönségtől és és a céltól függ. Konkrét példával könnyebb lenne válaszolni.
2014. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt neked meg kell kérdezned akkor te soha senkit nen fogsz befolyásolni...
2014. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, csak pár feltételnek kell megfelelned: -erkölcstelenségedből fakadó lelkiismereti problémáktól nem szenvedsz más területen sem?

-a célod elérése nagyobb öröm, mint bármilyen más "legális" örömforrásból fakadó célod?


Ha mindkettőre igennel válaszoltál, akkor nagy sikerrel tudnál manipulálni bárkit, de szerencsére nincs meg hozzá sem a kellő tehetséged, sem az éles látásod, sem a kellő bölcsességed, hogy a megfelelő kérdésekre keresd a választ, szóval hátradőlök, hogy nézem, ahogy "vak vezet világtalant". :)

2014. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!