Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embereket,...

Ismertek olyan embereket, akiknek gyakorlatilag az evés a hobbijuk?

Figyelt kérdés

akiknek a legnagyobb élvezetet az evés okozza, és nem érti, hogy mások miért esznek csak egy normális adagot, és beléjük akarja tömni az utolsó falatig, mert ők is azt csinálják.


szerintem elég idegesítő :D


ti ismertek ilyet?


2014. jan. 18. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt nem egészen értem, ugyanis amit te írsz, annak az evés a drog, függő, és az komoly dolog
2014. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, lehet, hogy kicsit túloztam. inkább akkor úgy mondom, hogy szeretnek, imádnak enni, ezt ki is hangsúlyozzák. ha nő, akkor főz-süt, minél zsírosabban, ha férfi, akkor elvárja és kéri a feleségét, hogy valami igazán emberes kaját adjon. és egy tányérnál nem állnak meg. és aki a jelenlétükben esznek, de csak egy picit vagy egy normális adagot, elkezdik b*sztatni, hogy na, egyél még, itt van ez, itt van az, fel ne állj az asztaltól, amíg nem ettél legalább még1x ennyit.
2014. jan. 18. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, én ismerek. Én nem borzadok el ilyesmin, csak sajnálom és próbálok indirekt módon segíteni, de segíteni.

Sok embernek más az örömforrása: egyesek sokat esznek, mások a tuningolt motorokban élik ki minden perverzitásukat, mások pedig a szexben, sokan a sportban, itt egy hosszú listát lehet írni.

van aki szereti érezni az ízeket és boldogságot ad nekik, másoknakj pedig a kajálás csak önfenntartás.

2014. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én imádok enni, új, különleges ízeket kipróbálni és főzni is. Azt meg konkrétan letojom, hogy más mit és mennyit eszik. Mondjuk én amúgy is imádom élvezni az életet mindenhogy, kissé hedonista vagyok. :)
2014. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!