Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tiszteljem magam?

Hogy tiszteljem magam?

Figyelt kérdés
Es hogy tiszteljenek az emberek,csak az gond.hogy fiatal vagyok 20 eves es a korosztalyomban nagyon mas a tisztelet ,de persze az ertelmesebbek sokkal tisztelet tudobbak .
2014. febr. 18. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk először is tanulj meg másokat tisztelni.Pontosabban mi ez a hülyeség,hogy a mai 20éveseknél más a tisztelet?Ezt kifejthetnéd bővebben...
2014. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

22 vagyok.

Kisgyerekektől egészen az öregekig kijövök mindenkivel, még az úgynevezett kemény fickókkal is meg van a kölcsönös. Magyar, roma, huligán, munkás, anyuka, fiatal lányok-fiúk, felnőtt férfi, gyerek, 2 méteres kigyúrt állat.. mindenki tisztel, mert én is megadom a kellő tiszteletet. Ne gondold magad többnek, vagy jobbnak másoknál... és talán rájössz majd, hogy az semmit nem jelent, hogy kit milyennek látsz.

2014. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig is az volt a fiataloknal a tiszteletre melto aki sok noz dug meg vagy verekszik.vagy kigyurt ,gazdag sorolhatnam meg altalnosagbban az ilyen embereket tisztelik jobban .
2014. febr. 18. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy veszem észre, te nem tudod, mi is a tisztelet.
2014. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!