Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vesz valaki drága...

Miért vesz valaki drága kocsit, telefont, ha félti még elővenni is, használni?

Figyelt kérdés

A haveromnak iphoneja van, de rátett tokot, amin nem látszik, hogy iphone nem meri elővenni mert hogy Apple, és ellopják, kirabolják, így headsettel használja.


Az apjának van valami amerikai sportkocsija, és garázsban tartják az év 360 napján! Azt mondják amikor elmennek vele egy évben kb 7x akkor is mennek oda az emberek és fényképeznék, meg minden, nem tudnak vele leparkolni, mindig rájuk kell szólni, hogy húzzanak el a kocsitól!


Most ez nem hülyeség? Minek egy drága cucc, ha otthon merem csak elővenni/használni?



2014. febr. 20. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban magamnak veszem és nem másnak, így jó hogy zavar, ha 15en körbeállják és fényképezik, meg nézik, hogy milyen.
2014. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket idiótáknak hívják! A telefon meg a kocsi van én értem nem én vagyok értük! Most majd írják hogy kímélni kell meg stb! Igen valóban normálisan kell használni de könyörgöm ezek csak használati tárgyak! Addig kíméli és nem használja a telefont hogy nehogy megkarcolódjon hogy telik az idő és pár év múlva teljesen elértéktelenedik semmit nem fog érni! Akkor mi értelme van nagy tudású drága telefonnak ha nem meri közösségben használni?! Ismerem ezeket az embereket! Tényleg idióták!
2014. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!