Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tudnátok olyan weblapszerkeszt...

Tudnátok olyan weblapszerkesztő programot ajánlani, ami nem túl drága, és alap számítógépes ismeretekkel tudom használni webes eléréssel?

Figyelt kérdés
Egy egyszerű "webshopot" szeretnék csinálni, kb 20-30 termékkel. Csak képeket és a képekhez leírást szeretnék tenni.Nem kell kosár funkció, mert majd e-mailen tudnak rendelni. Olyan felületre kérnék tanácsot, amit én tudok egyszerűen otthonról szerkeszteni, módosítani és nem drága havonta. És amihez saját domaint is be tudok kötni. Köszönöm
2013. nov. 20. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Notepad++ + egy tárhely...

Esetleg valamelyik ingyenes CMS -t is megpróbálhatod, pl. WP.

2013. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak kifejezetten webshop rendszerek is, lehet belőlük a neten találni, de ha tényleg nem kell semmi dinamikus cucc, akkor egy Wordpress elég lesz.

(Amúgy szerintem ehhez is van egy halom ilyen vásárlós plugin is akár.)

2013. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!