Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt mondják . Minden gondra...

Azt mondják . Minden gondra van egy megoldás is, de én azt érzem a gond nőttön nő és nincs vagy nem lesz mindenre megoldás is. Hogy látjátok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
amíg egy gondot egy ember nem tud megoldani, de egy másik igen, addig mindenre van megoldás.
2014. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én meg nem filozofálok ilyen fasságokon, hanem megoldom, vagy lepasszolom.
2014. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Látod?! Ez a baj! Nem azon kell gondolkozni hogy nőni fog a gond mert akkor tuti nem haladsz előre! Ez rengeteg ember fő hibája hogy csak ezen gondolkozik hogy jaj de rossz nincs rá megoldás! Akármi van vagy történik csak egy feladatként kell felfogni nem az ördögöt festeni a falra! És teljes gőzerővel azon lenni hogy meg tudd oldani mert ha te nem akarod a saját dolgodat megoldani hidd el más sem fogja! Mindenki leszar mindenkit! Köztük én is! Nekem se segít senki, de nem is kell, majd én megoldom! Szóval a fejedben kell a dolgokat rendberakni! Csak pozitív életszemlélet! Mert ha gyenge vagy abban a pillanatban eltaposnak és onnan tuti nehezebb lesz felállni! Keménynek kell lenni! :)
2014. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,különösen a tiedet utolsó,nagyon jól világítottad meg a dolgot,akkor van baj a nem kapsz tőlük levegőt és nem tudod őket megoldani mert nem tudsz rá megoldást vagy mert hiányzik hozzá valami amin nem tudsz változtatni...nem nem érdekel,mert itt vagy és írtál,köszönet érte!!:) és mindenkinek!!
2014. febr. 21. 11:38
 5/6 A kérdező kommentje:
ja és ment a zöld kéz ,mert nagyon egyetértek!!;)
2014. febr. 21. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hiba nincs!:) Nem létezik olyan hogy nem lehet ezt csak kitalálták a tehetetlenek! Mindent lehet csak akarni kell! Sok sikert! Egy motiváló muzsika! Figyeld a szöveget, sok erőt ad! Deniz az előadó és Egyetlen a szám címe!
2014. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!