Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a megoldás? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás? És lehet ez olyan még, mint régen?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy lassan másfél éve vagyok együtt a párommal. Imádom és szeretem ez tény. De párszor már megbántott, és csalódást okozott. Próbált bizonyítani, hogy valóban szeret és engem akar, ezért eljegyzett. De most megint történt egy apróság ami miatt eléggé elbizonytalanodtam. Nem tudok megbízni benne. Mindenféle hülyeség megfordul már a fejemben vele kapcsolatban. Nem tudom mit tehetnék, hogyan tudnék ezen javítani. Elhagyni nem szeretném illetve nem tudom, mert tényleg nagyon szeretem. Fogalmam sincs mi lenne a jó megoldás. De most így jelen pillanatban nekem nem jó. :S

2013. dec. 1. 17:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok, elfelejtettem leírni.
2013. dec. 1. 17:41
 2/16 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi ötlet? Eléggé tanácstalan vagyok most. Valaki volt már esetleg hasonló helyzetben?
2013. dec. 1. 17:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért nem beszélsz vele?
2013. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele. De ő mindig azt mondja, hogy hinnem kellene neki, és hogy ne féltékenykedjek, meg ne gondoljak ilyen butaságokra. Elmondtam neki, hogy hogy érzek most, és azt mondta, hogy én döntsem el mi lenne nekem a jó. Ha úgy érzem szakítani jobb lenne, akkor legyen úgy. Szóval nem sokat segített a dolgon.
2013. dec. 1. 18:04
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mit szólna hozzá ha szakítani akarnál vele? Nem hiányoznál neki? Ő mit tesz azért, hogy együtt maradjatok? Ha ilyen könnyedén felajánlotta, akkor lehet, hogy tényleg az lenne a jobb neked, neki meg ezek szerint tökmindegy :|
2013. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából azt mondta, hogy Ő nem örülne neki hogyha szakítanék vele, mert hiányoznék és Ő nem akar velem szakítani, de ha nekem így jobb akkor legyen. Ennyit mondott :S
2013. dec. 1. 18:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát erre nem nagyon tudok mit mondani.. elég halvány a dolog
2013. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nehéz ugye. És annyira elegem van már. Mondtam neki is, hogy elegem van. De szeretem. Igazából annyira fura, nem tudok dönteni. Nem tudom, hogy nélküle jobb lenne-e. Hogy idővel nem bánnám-e meg.
2013. dec. 1. 18:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Még egy kis időt szerintem adj neki.
2013. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De mégis mennyit? Itt a karácsony. Karácsonykor nem akarok vele szakítani. És mire várjak szerinted? Azt tudom, hogyha még 1 apró gyanús dolog is történik tuti kidobom.
2013. dec. 1. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!