Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most velem van a probléma?

Most velem van a probléma?

Figyelt kérdés

Őszinte embertipusnak tartom magam, ezért általában ha megkérdezik, hogy mit gondolok a dolgokról, őszintén elmondom a véleményem és mindig odateszem, hogy de ez csak szerintem van igy, attól még lehet másként is.

Van egy barátnőm, vagy nem is tudom, hogy minek tudjam nevezni. Szerelmes egy srácba, és az visszautasitotta őt. Nagyon megalázkodott a srác előtt és kiméletlenül a földrecsusszant. Hónapok óta szerette, de örökké csak távolról leste, sosem beszéltek élőben, és én mindig mondogattam neki, h Xy, ez nem jó, ne élje bele magát, nem látok sok esélyt, de ő bizonygatta az igazát. Hát nekem elegem lett a témából és pár napja megkértem, hogy mondja el, ha valami van, nyugodtan, de az én biztató szavaimra ne várjon, mert szerintem nincs esély. Ma megkérdezte, h látok e esélyt és én azt mondtam, hogy a O-nál sem többet, mert ismerem a srácot és tudom, hogy a megnyilvánulásai alapján nem jön be neki Xy, főleg nem úgy, hogy agyonzaklatta a csávót. És most rám van kiakadva, mert hogy ő nemszokott ilyeneket csinálni és hogy miért nem mondtam neki a legelején, hogy veszett ügy. Mire megkérdeztem, hogy pontosan ki is nem hallgatott rám és még rajtam kivül két személyre? S erre most meg van sértődve és én meg nemtudom, hogy mit kezdjek a helyzettel, mert kicsit hibásnak érzem magam, de ez már vicc lett volna ha én újra reményt adok neki...



2014. febr. 21. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, veled nincs probléma! :) Te szóltál neki: nem egyszer! Ő nem hallgatott rád. Ne érezd magad hibásnak. Szerintem most haggyad békén, majd meg nyugszik és újra keresni fogja a társaságodat. Ha meg nem akkor az azt jelenti, hogy sosem volt a barátnőd.

Remélem segítettem!!! :)

2014. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) köszönöm. Igyekszem jólkezelni, de nemszeretem, mikor megkérdik, hogy mit gondolok és amikor elmondom, akkor meg sértődés van. És tényleg nem bunkó stilusban mondtam el a véleményem..
2014. febr. 21. 19:04
 3/4 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán ne hibáztasd magad.Nem veled van a probléma.Te figyelmeztetted és az őszinteségeddel csak jót akartál.Az már az ő hibája hogy nem hitt neked és ment a maga feje után.Még mindíg jobb mintha olyat mondtál volna neki amitől jobban hisz majd ebben a srácban.Előbb-utóbb ő is rájön arra,hogy nem hibáztathat téged,és akkor rendben lesz minden.
2014. febr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem veled van baj. Ahogy írtad is, a lány szerelmes a srácba. A szerelem elvakulttá tesz, akkor is, ha plátói, az ember lánya hajlamos elhitetni magával, hogy ő is felkeltette a másik fél figyelmét. Meghallgatott, de nem akart tudomást venni a véleményedről, mert nem akarta tudomásul venni. Reménykedett.

Gondolom, a srác megelégelte a "zaklatást" és úgy adta ezt a barátnőd tudtára, hogy ez felnyitotta a szemét. Most pedig fáj neki és ez rossz, kicsit az ellenségének láthat mindenkit, pedig igazán nem veled van baja. Te csak légy vele türelmes, majd idővel rájön, hogy nem tettél semmi rosszat, csak ő volt nagyon szerelmes, egyoldalúan. ^^ És rájön, nem érte meg befektetnie azt az időt.

2014. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!