Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan építhetném fel újra az...

Hogyan építhetném fel újra az életem? Elvesztettem minden motivációmat.

Figyelt kérdés

Most úgy nagyon összezuhant minden körülöttem, annyira hogy nem tudok küzdeni se hogy jobb legyen. Nagyon szeretnék, meglenne az elszántság, de erőm nincs hogy véghezvigyem és valami sürgősen kéne hogy ez megváltozzon bennem.

Pont egy hónapom van a nyelvvizsgámig és nagyon félek tőle hogy nem sikerül. Minden nap gyakorlok rá, de félek hogy elszúrom... A szóbelitől félek a leginkább, béna vagyok néha magyarul is ha idegennel kell beszélnem.

Kitettek a melóhelyemről négy hónap után, mert a főnökömnek addigra mondott fel a másik helyén a barátnője és őt akarta berakni helyettem. Ezt így meg is mondták nekem, de előtte jól megaláztak. Szóval most másik helyet keresek, de attól is tartok hogy mikorra lesz félek hogy csak sokára... A barátaim elkoptak, csak a legjobb haverom maradt meg, de ő is sötétnek látja a jövőt.

Szeretnék elkezdeni sportolni ahhoz is meglenne az akarat, csak a tűz hiányzik... Az önbizalmam a romokban és nem tom mit tehetnék hogy a régi legyek. :( :'(

Volt már valaki ilyen helyzetben? Tényleg nagyon szeretnék változni, újra az a sikeres ember lenni aki voltam, szóval ha tudtok pár jó tanácsot azt nagyon megköszönném.


2014. febr. 22. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lesz munkád, az azonnal visszaránt a helyes útra. Ad önbizalmat! Fektess bele minden energiádat a tanulásba és a munkakeresésbe! Ha érzed, hogy Te mindent megteszel, akkor legalább ez jó érzéssel fog eltölteni!
2014. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!