Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Örökre elvesztettem az egykori...

Örökre elvesztettem az egykori legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, Klaudia, kb. 2.-os lehetett én meg 3 amikor úgymond megismertem. De kiderült, hogy bölcsődéstársak voltunk. Egy utcában laktunk, hetente akár többször is találkoztunk, sulis napokon este, késő délután órákig képesek voltunk telefonon (vezetékes) beszélgetni. Sok hülyesègünk volt, ès bàr sokszor összevesztünk, végül mindig kibékültünk.

Egyszer azonban megtudtam, hogy elköltöznek Budapestre... sírtam is sokat emiatt, a költözés előtti napon mèg találkoztunk, Klau búcsúajándékokat ia hozott, amikre ha ránézek, a sírás kerülget, annyira szomorú vagyok hogy a barátnőm már nincs itt.

Egyszer viszont, asszem 1 hónappal a költözés után összefutottam Klaudiával ahogy mentem keresztanyukámékhoz. Klauval persze megöleltük egymást. De ő lent volt egy lánnyal, be is mutatott neki meg őt is nekem. Azért azonban fájt hogy engem nem keresett, pedig mintha előre megbeszéltük volna hogy fog.

Egy másik alkalommal, asszem múlt nyáron Klauék telefonáltak, hogy jönnek le Miskolcra (ott lakunk) és megbeszéltük, hogy majd találkozunk. De nem kerestek... van Klaunak egy barátnője, Zs. akivel köszönőviszonyban vagyok. Mondtam Zs.-nek facebookon hogy itt van Klau, erre írja hogy szerintem hülye-e ő, ugyanis ma voltak együtt lent.

Habár ennek már 1 éve és a családom szerint sem kéne foglalkoznom Klauval, bennem most mégis előtörtek a régi emlékek, Klau hiányzik és bár szerintem ő már rég nem az a lány, aki régen volt, mégis szeretném visszakapni mert nem tudom elfelejteni és hiányzik! :'(

De elérni se tudom, mert nem tudom a lakcíműket, facebookon nem találom mert olyan gyakori a vezetékneve hogy minden második embert így hívnak. Szintúgy az anyukáját is. Az egyetlen elérhetőségük, amit tudok az az anyukája mobilszáma de nem tudom hogy az-e még a száma + nem merem felhívni mert ki tudja lehet hogy éppen dolgozik... segítsetek!

+ szerintetek Klaudia tényleg megváltozott és már nem is érdeklem? :(

13/L


2013. júl. 11. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Még elég fiatal vagy, amikor én ennyi idős voltam, náluk az osztályba mindennap váltogatták a lányok a "legjobb barátnőjüket"... meg ha valaki hiányzott, egyből kibeszélték. Ez sajnos ilyen kor. De figyelj, ha nem keres ez a csaj, te se keresd! Tudod, van az a mondás: aki nem keres, annak nem is hiányzom. :(
2013. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hagyd a francba!

fájdalmas ez,de mást nem tudsz tenni.Egyrészt messze laktok egymástól,másrészt nem keres téged,valószínű nem is hiányzol neki!

Az első jól írta,bár én ezt a mondást úgy ismerem :

"Megtanultam,hogy aki nem keres annak nem hiányzom"


Fel a fejjel szerezz magadnak új bnőt! :)

2013. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a "barátságok" mindig megszakadnak, mikor az egyik fél messzire költözik, vagy esetleg mikor új barátja(pasija)/barátnője lesz. Tudom, hogy ez nagyon rossz érzés, velem is már volt ilyen. Egykori legjobb barátnőm, aki Londonban él, talált ott új barátokat, pasit is magának, nem is keresett vagy 2hónapig, de aztán újra írt. Nekem is nagyon rossz volt, de ezt el kell engedni, de tudom, hogy nem könnyű. Fel a fejjel, fog ő majd még sírni utánad, hidd el! :)

17/L

2013. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!