Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embernek már le KELL...

Az embernek már le KELL tagadnia az eredményeit? És játszani a " én semmit nem tudok! " hülyét?

Figyelt kérdés

Meséltem a haveromnak, hogy remélem felvesznek az egyetemre(idén érettségizem, és jelentkeztem) és remélem az emelt szintű nyelvvizsga sokat dob majd az eredményeimet(mert van egy emelt nyelvvizsgám) és így eldumálgattam, de ez után nem írt vagy 10 percig. Mire megkérdeztem, hogy "na mi van, miért nem írsz?" azt mondta, semmi, csak utálja a felvágós embereket! Mondom: Felvágni? Ki vágott fel?

-Hát Te!

-Én??? Mikor? Melyik mondatommal?

-Most mondtad, hogy te nagyon oda vagy ezzel a nyelvvizsgáddal, és úgy csinálsz, mintha te sz*rtad volna a spanyol viaszt!

-Micsoda??? Te nagyon hülye vagy! Mikor mentem én oda eléd a bizonyítványommal, és toltam a képedbe?

-Kár tagadnod, látom! Nagyon nagyra vagy magaddal!

-Te hülye vagy!"


Itt nem írtam neki többet.


Nem is értettem, hogy ez most mi! Elmeséltem az osztálytársamnak, mire azt mondta, hagyjam, csak irigykedik!


Mondjuk lehet, Ő egy nyelvet sem beszél! Magyaron kívül ugye.


De ez most nagyon rosszul érintett! Ilyet még nem mondott nekem senki! Most tényleg az a helyzet, hogy az ilyen emberek miatt, szégyelnem kéne a tudásom, eredményeim?

Én tényleg nem villogtam neki, nem értem honnan veszi ezt!


De ilyen világban élünk? Ha megkérdezi valaki, hogy tudok-e valamilyen idegen nyelven, tagadnom kell, hogy "meg se tudok szólalni!"???


Az embernek még játszani kell a hülyét, nehogy valaki azt gondolja, hogy "felvág magával?"



2014. febr. 25. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
sajnos ilyen világot élünk,föleg itt a kicsi magyarországban. söt,ha munkát keresel akkor minél hülyébnek és kiszolgáltatottnak kell látszodj,hogy valahová fel is vegyenek.a normális emberektől félnek,érted?! azért mert azok gondolkodnak,kérdeznek,élnek tehát nem jó rabszolgák,meg pénz is kell nekik,aki normális,nem cask alamizsna. Sajnos ezt a tudatalatiban bele is sikerül nevelni a legtöbb gyenge jellemű fiatalban is.
2014. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg igazi barát lenne és nem csak "haver" ahogy írtad, akkor örülnie kéne az eredményeidnek, és inkább támogatnia.

Szerintem nincs semmi felvágós dolog abban amit írtál, inkább félelemmel vegyes izgalomnak nevezném. Azaz kicsit tartasz attól, hogy felvesznek-e, éppen ezért próbálod magad nyugtatni azzal, hogy jók voltak az eredményeid, és azért írtad le a haverodnak is, hogy kicsit biztasson. (Tudom, mert annak idején én is így csináltam :) )

Nyilván ő szerényebb képességű, nincsenek olyan jó eredményei mint Neked, ezért irigykedik, és az irigysége így nyilvánul meg.

Ne foglalkozz vele, ne is keresd. Ha majd túllép ezeken a dolgokon és bocsánatot kér a viselkedése miatt, akkor folytatódhat a haverság, de addig szerintem értelme nincs.

Egy kalappal a jelentkezéshez! Az emelt szintű nyelvvizsga már fél siker.

2014. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a haverod szimplán hülye.
2014. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Felsőfokú nyelvvizsga, csak teszek emelt érettségit is, így értettem, csak hülyén fogalmaztam. :D
2014. febr. 25. 14:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A haverod hülye és irigy, de -sajnos- meg kell szoknod ezt a hülye viselkedést. Gyakorlatilag ebben az országban csak panaszkodni és jajveszékelni illik, ha jó hírt mesélsz lelkesen (felvettek az egyetemre/szuper munkám van/előléptettek/végre összekuporgattam az áhított autó árát/meseszép helyen nyaraltunk) akkor dicsekszel, sznob vagy és bunkó és miért nem veszel vissza a nagyképűségből... Nem tudom, mi ez a fajta kicsinyesség, de nagyon sokan ilyenek, nálunk például még családon belül is. :(
2014. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Mit értettél így?
2014. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszi:)
2014. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell letagadni, egyszerűen aki ilyen, mint ez a haverod, azzal nem kell foglalkozni.
2014. febr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
irigy arra, hogy neked megvan, amit ô nem ért el.
2014. márc. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anizotropikus válasza:
100%

Barátom, te először szembesültél azzal amikor az átlag középszer meg lett bántva!

Ne figyelj rájuk.

Sajnos az a jellemző, hogy próbálják a saját kis dagonyájukba lerángani azokat is aki náluk magasan több képességet kaptak.

2014. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!