Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embernek már le KELL...

Az embernek már le KELL tagadnia az eredményeit? És játszani a " én semmit nem tudok! " hülyét?

Figyelt kérdés

Meséltem a haveromnak, hogy remélem felvesznek az egyetemre(idén érettségizem, és jelentkeztem) és remélem az emelt szintű nyelvvizsga sokat dob majd az eredményeimet(mert van egy emelt nyelvvizsgám) és így eldumálgattam, de ez után nem írt vagy 10 percig. Mire megkérdeztem, hogy "na mi van, miért nem írsz?" azt mondta, semmi, csak utálja a felvágós embereket! Mondom: Felvágni? Ki vágott fel?

-Hát Te!

-Én??? Mikor? Melyik mondatommal?

-Most mondtad, hogy te nagyon oda vagy ezzel a nyelvvizsgáddal, és úgy csinálsz, mintha te sz*rtad volna a spanyol viaszt!

-Micsoda??? Te nagyon hülye vagy! Mikor mentem én oda eléd a bizonyítványommal, és toltam a képedbe?

-Kár tagadnod, látom! Nagyon nagyra vagy magaddal!

-Te hülye vagy!"


Itt nem írtam neki többet.


Nem is értettem, hogy ez most mi! Elmeséltem az osztálytársamnak, mire azt mondta, hagyjam, csak irigykedik!


Mondjuk lehet, Ő egy nyelvet sem beszél! Magyaron kívül ugye.


De ez most nagyon rosszul érintett! Ilyet még nem mondott nekem senki! Most tényleg az a helyzet, hogy az ilyen emberek miatt, szégyelnem kéne a tudásom, eredményeim?

Én tényleg nem villogtam neki, nem értem honnan veszi ezt!


De ilyen világban élünk? Ha megkérdezi valaki, hogy tudok-e valamilyen idegen nyelven, tagadnom kell, hogy "meg se tudok szólalni!"???


Az embernek még játszani kell a hülyét, nehogy valaki azt gondolja, hogy "felvág magával?"



2014. febr. 25. 13:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van aki úgy értelmezheti, hogy hencegsz vele -
2015. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél (egyetemre)?
2015. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Emelt szintű ny.vizsga nincs egyébként -

De mindegy

2015. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs hát basszus, csak felső fokú van. Szóval akkor igazából miről is beszélünk? Egyébként egyik hülyébb, mint a másik.
2023. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!