Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki mindig elkésik, és ezt...

Aki mindig elkésik, és ezt tudja is, miért nem képes előbb elindulni? Miért szeret mindenkit akkor is sz**atni? Hogy sz**assam meg az ilyet?

Figyelt kérdés

Most olyan emberekről kérdezek, akik kötetlenek! Fiatalok! A haverjaim például! Nem arról, aki 3 műszakban dolgozik gyerek mellett, vagy tanulás mellett melózik!


Olyanok, akik akkor mennek és oda ahova akarnak, a szüleiket se érdekli, ha este 9 re vagy hajnali 1 re érnek haza!


Miért nem képesek időben elindulni???

Direkt sz**atnak mindenki mást?

Mikor van 4-5 fő ember, és Ő jön utójára fél-3/4 óra késéssel!

Mikor tudja, hogy mindig késik. Mikor 5. jére megígéri nekem, hogy legközelebb előbb elindul, nem várattat majd meg!

És mikor már majdnem oda érek, de 5 percet kések, és hívom, hogy 5 percet kések, mire mondja, hogy Ő is mindjárt ott van, megkérdeztem, hogy "hol vagy?" "háááát, izé, most indulok!" és fél óra oda neki az út!!! Ilyenkor pofon tudnám vágni a gyereket! :@



Az ilyen emberek direkt sz**atnak mindenkit? Mikor tudják, hogy késni fognak, mindig de sz*rnak bele a dologba? Nem nekik kell várniuk mi?


Hogy sz**athatnám meg az ilyeneket? Hogy érezzék milyen sz*r dolog fél 3/4 órát várakozni másra?



2014. febr. 26. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Az ilyeneket én is pofán tudnám rúgni. Az egyik haverom csinálja hogy általában megbeszélünk valamit és 2 órára a találkozó után felhív hogy elindultunk-e már. -.-"

Mi azt csináljuk hogy rá 1 percet se várunk. Ha nincs ott időben akkor így járt. Jöhet utánunk külön akárhova megyünk. Azóta ismeri az órát.

2014. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegesítsd magad ezen, emelkedj felül ezen a dolgon, és használd ellenük a saját fegyverüket.

Ha velem ezt valaki megcsinálja, az első alkalommal szólok neki, hogy értékelem a pontosságot.

A második alkalommal semmit nem szólok, hiszen azt már próbáltam, és semmire nem mentem vele.


A következő alkalommal ezért ha pl 3-kor akarok vele találkozni, megbeszélem vele, hogy legyen ott fél kettőre.

Akkor talán odaér negyed háromra. Aztán azt a háromnegyed órát vagy megvárja, vagy nem.


A lényeg, hogy egyszerűen kalkuláld bele a szokott késésének a másfélszeresét, hogy véletlenül se te várj rá.

2014. febr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

... amúgy azt is csináltam már, amit az első mond.

Direkt úgy beszéltem meg vele, (az állandó késések miatt) hogy találkozunk pl 14:53-perckor.

14:55-kor már nem voltam ott! :)

Aztán 3-kor felhívott, hogy bezzeg, most én kések. Mondom neki nem, már hazafele tartok! :)

2014. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell rá várni, hanem el kell indulni de nem szólni neki. Ha pampog ,akkor megmondani neki ,hogy máskor vagy időben érkezik vagy inkább el se induljon. Ennyi.
2014. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
28%
Először is változtass a modorodon! Valószinű, hogy oka van a késésnek, talán segíthetnél neki ebben ahelyet, hogy itt idegeskedsz és káromkodsz!
2014. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vannak emberek, akikben majd' hogy nem "genetikailag" kódolva van, hogy mindenhonnan késnek. Egyszer-kétszer, ha nagyon odafigyelnek rá, talán oda tudnak érni időben. De aztán legközelebb ugyanúgy elkésnek megint. Ez egy tudatalatti program.
2015. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!